Groził pobiciem, spaleniem domu i żądał pieniędzy. Rodzice agresywnego syna przeżyli piekło

i

Autor: Shutterstock

RODZINNY KOSZMAR

Groził pobiciem, spaleniem domu i żądał pieniędzy. Rodzice agresywnego syna przeżyli piekło

2023-11-28 14:24

Kto w taki sposób zachowuje się w stosunku do swoich rodziców? Zatrzymany w ostatnim czasie przez policjantów 34-latek nie miał skrupułów. Najpierw groził im pobiciem, później spaleniem domu, a na końcu zażądał pieniędzy. Rodzice mieli dość. Zawiadomili policję, które funkcjonariusze odpowiednio zajęli się agresywnym synem.

Gostynin. Trafił do aresztu za znęcanie się nad rodzicami

Sytuacja miała miejsce kilka dni temu. Policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Jak udało nam się ustalić, 66-letnia kobieta oraz 72-letni mężczyzna mieli dość zachowania swojego 34-letniego syna. Ich dziecko będąc pod wpływem alkoholu groził im pobiciem, spaleniem domu i zażądał pieniędzy. Agresor został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom podstawy, żeby przedstawić mu zarzuty popełnienia przestępstwa. Zatrzymany odpowie za znęcanie się nad osobami najbliższymi. Sąd Rejonowy w Gostyninie, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. 34-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności – przekazał w komunikacie mł. asp. Paweł Klimek z policji w Gostyninie.

Policja apeluje do każdego kto wie o przemocy w rodzinie - REAGUJCIE! – Skutecznym narzędziem ochrony osób doznających przemocy jest procedura „Niebieskie Karty” – dodaje.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś, że Cię zabije?
Nasi Partnerzy polecają