Warszawa: Honda wbiła się w karetkę

2010-07-08 6:30

Groźny wypadek na Pradze-Południe. Kierująca srebrną hondą kobieta wbiła się wprost w przejeżdżającą przez skrzyżowanie karetkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pisk hamulców, a potem głuchy huk uderzenia! Wszystko wydarzyło się tuż po godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Ostrobramskiej i Fieldorfa.

W pędzącą karetkę nagle wjechała srebrna honda. Mimo że zderzenie wyglądało poważnie, to na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce natychmiast przyjechali strażacy, którzy zasypali wylewający się z osobówki olej. Wszystko wskazuje na to, że zawinił kierowca ambulansu. Nie miał włączonego koguta, ale mimo to prawdopodobnie przejechał na czerwonym świetle i zajechał drogę hondzie.

Zderzenie spowodowało ogromne utrudnienia w ruchu. Zwykle zapchane w popołudniowym szczycie ul. Ostrobramska i Zamieniecka stanęły w korkach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE