Horror na dzikiej plaży. Nurt porwał 50-letniego mężczyznę. Trwają jego poszukiwania

i

Autor: POLICJA Horror na dzikiej plaży. Nurt porwał 50-letniego mężczyznę. Trwają jego poszukiwania

WYPOCZYWAŁ Z RODZINĄ

Horror na dzikiej plaży. Nurt porwał 50-letniego mężczyznę. Wyłowiono ciało

2023-07-17 13:23

W poniedziałek z samego rana (17 lipca) wznowiono poszukiwania 50-letniego mężczyzny, którego w dzień wcześniej porwał silny nurt rzeki. Niedzielna akcja ratownicza została przerwana ze względu na porę nocną. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Zostały kontynuowane następnego dnia. Chwilę przed południem z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny.

Garwolin. Poszukiwania 50-letniego mężczyzny. Porwał go silny nurt rzeki

W niedzielę, 16 lipca do garwolińskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 50-latka. Mężczyzna, słoneczne popołudnie spędzał ze swoją rodziną na jednej z plaż. W pewnym momencie wszyscy razem weszli do wody i popłynęli w kierunku drugiego brzegu. Niestety, w tym momencie mężczyzna został porwany przez silny nurt.

Pozostałym osobom udało się wydostać z wody. W miejscu, gdzie doszło do wypadku jest dzika plaża, nie ma wyznaczonego kąpieliska – przekazała podkom. Małgorzata Pychner z garwolińskiej policji.

Wielogodzinne poszukiwania zaginionego 50-latka nie przyniosły skutku. Kilkudziesięciu strażaków Państwowej Straży Pożarnej i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej przerwało swoją akcję godzinami wieczornymi. Niestety, użycie skanera, łodzi, skutera wodnego nie doprowadziło do odnalezienia mężczyzny.

Akcja ratownicza została wznowiona z samego rana w poniedziałek (17 lipca).

AKTUALIZACJA 12:54

Jak poinformował nas mł. bryg. Tomasz Biernacki z garwolińskiej straży pożarnej, poszukiwanie 50-letniego mężczyzny zostały zakończone. W korycie rzeki ujawniono zwłoki zaginionego.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany