Horror na Muranowie. Zwyrodnialec skopał na ulicy ciężarną partnerkę!

i

Autor: Pixabay Horror na Muranowie. Zwyrodnialec skopał na ulicy ciężarną partnerkę!

Potworne

Horror na Muranowie. Zwyrodnialec skopał na ulicy ciężarną partnerkę!

2023-08-23 12:23

W głowie się nie mieści! Ciężarna kobieta padła ofiarą przemocy ze strony swojego partnera. Mężczyzna pobił i skopał 29-latkę na jednej z ulic Muranowa w centrum Warszawy! Zapłakaną kobietą zajęli się strażnicy miejscy. Brutalny agresor uciekł nim zjawiły się służby.

Warszawa, Muranów. Parter skopał ciężarną kobietę

Koszmar rozegrał się na ul. Lewartowskiego na Muranowie we wtorek, 22 sierpnia. Około godz. 17 do strażników miejskich, którzy przyjechali na ul. Anielewicza, by przewieźć pijanego mężczyznę do izby wytrzeźwień na ul. Kolską, podbiegła wzburzona kobieta i poinformowała, że nieopodal ktoś kopie ciężarną.

- Strażnicy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na ulicy Lewartowskiego zastali zapłakaną 29-letnią kobietę w widocznej ciąży, która trzymając się za brzuch, powiedziała im, że partner ją pobił i skopał. Mężczyzna przed przybyciem strażników oddalił się - przekazała Straż Miejska.

Brutal na wolności

Mundurowi wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe i policję. Do przyjazdu służb strażnicy monitorowali stan zdrowia roztrzęsionej kobiety. Przybyłemu patrolowi policji przekazano wszystkie informacje dotyczące interwencji.

Zapytaliśmy śródmiejską policję o interwencję. Jak udało nam się ustalić, poszkodowana kobieta odmówiła złożenia oficjalnego zawiadomienia w sprawie. W związku z tym agresywny mężczyzna nie został zatrzymany.

Nie oznacza to jednak, że policjanci nie podjęli żadnych działań. Jak przekazał nam podinsp. Robert Szumiata, mundurowi przeprowadzą wywiad środowiskowy. Kobietę odwiedzi dzielnicowy, który rozezna się w jej sytuacji. Być może 29-latka zmieni zdanie i zawalczy o przyszłość swoją i swojego dziecka bez widma przemocy ze strony agresywnego partnera.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?
Listen on Spreaker.