Wypadek w Wieniawie

i

Autor: shutterstock

Tragedia na torach

Horror na przejeździe kolejowym. Pociąg huknął w osobowego seata. Matka i córka i nie żyją

2022-12-13 19:55

Koszmar rozegrał się po południu we wtorek, 13 grudnia. Na przejeździe kolejowym we wsi Wieniawa w powiecie przysuskim pociąg wjechał w samochód osobowy, którym podróżowała matka z córką. Niestety, życia kobiet nie udało się uratować. Zginęły na miejscu. Relacje świadków mrożą krew w żyłach. Kobiety widziały, że nadjeżdża pociąg!

Tragedia na torach w Wieniawie

Do potwornej tragedii doszło o godz. 16:14 w Wieniawie, na przejeździe kolejowym z sygnalizacją świetlną (bez zapór). "Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że seat ibiza wjechał na tory, gdy przejazd mijał pociąg osobowy, a w tym samym czasie z przeciwnego kierunku nadjechał sąsiednim torem pociąg osobowy relacji Radom-Drzewica, który uderzył w samochód osobowy" - poinformował mł. asp. Marcin Sawicki z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Auto prowadziła 25-letnia mieszkanka pow. przysuskiego. Wraz z nią samochodem jechała jej 52-letnia matka. Kobiety nie miały najmniejszych szans w starciu ze składem. Obydwie nie żyją.

Na miejscu potwornego wypadku policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Relacje świadków mrożą krew w żyłach

Jak przekazała PAP, według osób, które widziały makabryczne zdarzenie, samochód kobiet prawdopodobnie uległ awarii. Z relacji świadków wynika, że jedna z kobiet usiłowała ściągnąć auto z torów, jednak nie zdążyła. Pociąg uderzył w pojazd, pozbawiając życia 25-latkę oraz jej 52-letnią matkę.

Zachęcamy też po poznania historii Pana Jarosława, który został pochowany za życia. Poniżej galeria zdjęć.

Sonda
Jadąc autem zwalniasz zawsze przed przejazdem kolejowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany