Horror na przejeździe kolejowym w Gąskach. Kobieta wjechała pod rozpędzony pociąg. Jedna osoba ranna

i

Autor: Tadeusz Mróz; KPP Piaseczno Horror na przejeździe kolejowym w Gąskach. Kobieta wjechała pod rozpędzony pociąg. Jedna osoba ranna

DRAMAT NA TORACH

Horror na przejeździe kolejowym w Gąskach. Kobieta wjechała pod rozpędzony pociąg. Jedna osoba ranna

2022-09-01 17:38

Dramatyczny wypadek w powiecie piaseczyńskim w Gąskach. 41-latka, kierująca swoją hondą, nie zatrzymała się na znaku STOP i wjechała wprost pod rozpędzony pociąg towarowy. Jej auto spadło z 5-metrowej skarpy i wylądowało na poboczu drogi. Zarówno ona, jak i maszynista, byli badani w karetce pogotowia. 41-latkę decyzją ratowników medycznych, przetransportowano do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 1 września.

Koszmarny wypadek w powiecie piaseczyńskim. Kobieta wjechała pod rozpędzony pociąg

Pierwsze informacje dotyczące tego wypadku drogowego przekazał nam dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Kobieta podróżująca samochodem osobowym nie zauważyła znaku STOP i nadjeżdżającego pociągu towarowego. Doszło do zderzenia. Jej auto odbiło się od maszyny i spadło z 5-metrowej skarpy – przekazuje nam dziennikarz „SE”.

Przejazd kolejowy, w którym doszło do wypadku, nie miał zamontowanej sygnalizacji oraz rogatek. – Jej samochód uszkodził krzyż oraz znicze stojące obok drogi. W przeszłości dochodziło tu już do śmiertelnych potrąceń – dodał reporter.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Warszawa. Szokująca zabawa na torach. Wskoczyli na pociąg i odjechali! [WIDEO]

Maszynista i kobieta byli trzeźwi. 41-latka trafiła do szpitala

Informacje potwierdziła nam również asp. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji. – Wypadek miał miejsce na przejeździe kolejowo-drogowym bez rogatek i sygnalizacji świetlnej. Kobieta, 41 lat, nie zastosowała się do znaku STOP i wjechała pod pociąg towarowy – przekazała w rozmowie z nami policjantka z Piaseczna.

Maszynista został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Ranna 41-latka również była trzeźwa. Decyzją ratowników medycznych, którzy pojawili się na miejscu, została przetransportowana do szpitala – dodała.

ZOBACZ TEŻ: Nowe pociągi FLIRT nie zmieszczą się w peronie. Kolejarze usuwają bezpośrednie połączenie Góry Kalwarii z Warszawą

Utknął na przejeździe. Zaraz potem nadjechał pociąg
Sonda
Jeździsz pociągami?
Nasi Partnerzy polecają