ZWŁOKI ZAUWAŻYŁ WĘDKARZ

Horror na Żoliborzu w Warszawie. Z Wisły wyłowiono ciało mężczyzny!

2022-09-30 22:09

Koszmarne odkrycie na warszawskim Żoliborzu. W piątek, 30 września, około godziny 18:00, przebywający nad rzeką wędkarz łowił ryby. Nagle zauważył w rzece coś, co go zaniepokoiło, bo przypominało ludzkie zwłoki. Rybak postanowił sprawdzić swoje przypuszczenia i je zweryfikować. Niedługo później okazało się, że jego przeczucia były słuszne - w Wiśle dryfowało ciało mężczyzny! Przerażony wędkarz natychmiast powiadomił o wszystkim służby.

Żoliborz. Z Wisły wyłowiono ciało mężczyzny!

Przerażające odkrycie na Żoliborzu w Warszawie. Około godziny 18:00 w piątek (30 września) łowiący ryby wędkarz dokonał potwornego odkrycia. Wszystko wydarzyło się na wysokości plaży Spójnia. Spokojny, piątkowy wieczór rybaka zakłóciło coś, co przypominało ludzkie zwłoki pływające w rzece! Mężczyzna nie mógł przejść obojętnie wobec swoich przypuszczeń. Zaniepokojony postanowił sprawdzić i zweryfikować swoje domysły. Po dokładnym rozeznaniu okazało się, że jego podejrzenia są prawdziwe - w Wiśle dryfowało ciało mężczyzny. Wędkarz natychmiast wezwał na miejsce policję. Nad rzekę przyjechała także karetka pogotowia ratunkowego i straż pożarna. Służby w krótkim czasie pojawiły się we wskazanym przez rybaka obszarze i wyłowiły ciało, które unosiło się na tafli wody. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. W związku z tym służby powiadomiły o sprawie prokuratora, który pojawił się nad Wisłą w celu przeprowadzenia dokładnych oględzin. Na miejscu razem z nim pracują także policjanci, którzy między innymi zabezpieczają teren. Teraz wszystkie służby będą wyjaśniać przyczyny tej ogromnej tragedii. Będziemy na bieżąco informować o szczegółach sprawy, jakie udało się ustalić specjalistom. O tym, kim był odnaleziony w Wiśle mężczyzna i jaka była przyczyna jego śmierci, dowiemy się po przeprowadzeniu niezbędnych działań i specjalistycznych badań.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają