Horror! Napadli na staruszki w stolicy. Trzy z nich nie przeżyły ataku

2021-01-24 15:00 Damian Ryndak
cezary k
Autor: KSP

Cezary K. (45 l.) i jego żona Alicja (39 l.) napadali na staruszki w stolicy. Przez rok zaatakowali i okradli 12 kobiet w podeszłym wieku. W wyniku ciężkich obrażeń trzy z nich zmarły.

Plan działania sprawców był bardzo prosty. Obserwowali bardzo uważnie 70 i 90 -letnie staruszki, a gdy zauważyli, że mają przy sobie drogocenne rzeczy przystępowali do działania. Małżeństwo najpierw szło za swoją ofiarą. Kiedy ofiara wchodziła na klatkę schodową mężczyzna rzucał się na nią i zabierał wszystko co miała. Cezary K. był niezwykle brutalny. Masakrował swoje ofiary po głowie, zabierał pieniądze i biżuterię. Starsze kobiety trafiały do szpitala z poważnymi obrażeniami. Trzy kobiety nie przeżyły brutalnego ataku. Zmarły w wyniku poniesionych obrażeń. Do tych bandyckich napadów dochodziło w 2012 roku na terenie Warszawy. Śledczy w końcu dorwali krewką parę. Ustalili, że od 2012 roku na terenie Ochoty dopuścili się kilku napadów na starsze kobiety.

Para miała na koncie również ataki na Ochocie. Dokonała również ośmiu rozbojów w Śródmieściu i na Mokotowie, a ofiary trzech z nich zmarły. Akt oskarżenia przeciwko bandytom trafił do sądu. Cezary K. i jego żona zostali aresztowani.