Tragedia

Horror pod Grodziskiem Mazowieckim. 3-latek wbiegł wprost pod nadjeżdżające auto!

2023-01-17 11:07

Do potwornego wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór, 16 stycznia, w miejscowości Strumiany pod Grodziskiem Mazowieckim. 3-letni chłopiec wybiegł za ogrodzenie posesji i wpadł wprost pod nadjeżdżające auto! Dziecko przeżyło, ale w stanie ciężkim zostało przetransportowane do szpitala. Policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora.

Strumiany. Dziecko wpadło pod koła auta

Koszmar rozegrał się w niewielkiej miejscowości Strumiany pod Grodziskiem Mazowieckim. - Przed godz. 19 doszło do zdarzenia drogowego. Dziecko wybiegło poza ogrodzenie posesji wprost pod koła nadjeżdżającego opla - przekazała w rozmowie z „Super Expressem” asp. szt. Katarzyna Zych z grodziskiej policji.

To prawdziwy cud, że dziecko przeżyło stracie z jadącym autem. Jak udało nam się ustalić, 3-letni chłopczyk w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Na ulicy pozostał jego bucik i czapeczka. Ten widok rozrywa serce.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu wypadku pracowały służby. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego koszmarnego zdarzenia.

Skontaktowaliśmy się z Prokuraturą Rejonową w Żyrardowie, która zajęła się tą sprawą. - Na tym etapie nie udzielamy informacji w tej sprawie - przekazał prok. Marek Litkowski.

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy małemu dziecku?
Nasi Partnerzy polecają