Tragiczny wypadek

Horror pod Przasnyszem. Czołowe zderzenie ciężarówki i audi. Nie żyje kierowca osobówki

2023-02-27 17:49

Do koszmarnego wypadku doszło w poniedziałek, 27 lutego, w miejscowości Golany w pow. przasnyskim. Na drodze wojewódzkiej numer 617 czołowo zderzyły się dwa pojazdy – samochód ciężarowy i osobowe audi. Niestety, nie obyło się bez ofiar. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Jego pasażer trafił do szpitala.

Tragiczny wypadek w Golanach

"W miejscowości Golany w powiecie przasnyskim, na DW617 w kierunku z Ciechanowa w stronę Przasnysza doszło do zderzenia samochodu osobowego i samochodu ciężarowego z naczepą" - poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Więcej szczegółów o koszmarnym wypadku przekazała w rozmowie z PAP mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowa z przasnyskiej komendy. "37-letni kierowca ciężarówki, mieszkaniec powiatu kieleckiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego auta ciężarowego. Ratując się, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Audi A4" - wyjaśniła policjantka.

Obydwa pojazdy po zderzeniu wylądowały w przydrożnym rowie. Z osobowego samochodu niewiele zostało.

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej

Jak przekazała mł. asp. Ilona Cichocka, autem osobowym podróżowały dwie osoby. "Kierowca zginął na miejscu, natomiast pasażer z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala" – podała policjantka.

Zaznaczyła również, że na miejscu trwają czynności. Kierowca był poddany badaniom na zawartość alkoholu w organizmie. "Wstępne badania potwierdziły, że był trzeźwy" - powiedziała mł. asp. Cichocka.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany