WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Nie uwierzycie czym zasypali dziury w drodze! Zamiast drogowców na ulice wyjechał dentysta

2023-02-27 15:41

Jakość polskich dróg w połączeniu z zimą, kiedy mamy do czynienia z ciągłym zamarzaniem i odmrażaniem wody, skutkuje gigantycznymi ubytkami w asfalcie. Tym bardziej jeżeli przejedziemy się polnymi drogami, dziury, wydają się jeszcze głębsze. Pewien mieszkaniec Nowego Prażmowa wpadł na genialny pomysł. Zobaczcie, co zrobił!

Nowy Prażmów. Dziury w ulicy przysypane gipsowymi odlewami zębów

Czy to nowa dostawa od wróżki "zębuszki", czy jednak pewien dentysta chciał pozbyć się starych gipsowych odlewów zębów? Jedno jest pewne, wykonanie i sam pomysł jest dość nietypowy!

Zazwyczaj, kiedy w drodze pojawi się jakaś dziura, na miejsce przyjeżdżają drogowcy i starają się ją zalepić. Kiedy droga jest nieutwardzona to zazwyczaj specjalistyczne spycharki wyrównują teren, a dziury zasypują specjalnym kruszywem. Na jeszcze ciekawszy pomysł wpadł kilka lat temu Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu, gdzie do załatania dziur na osiedlowej i gruntowej drodze wykorzystał asfalt.

W tym zestawieniu Nowy Prażmów wychodzi przed szereg. Ktoś postanowił dziury w jezdni, zaraz obok ul. Leśnej przy ROD Prażynka, przysypać starymi, pokruszonymi gipsowymi odlewami zębów!

Archeolodzy przyszłości będą mieli niezły zgryz przy wykopaliskach w tym miejscu – pisze jeden internauta.

Nie ma to jak ugryźć temat – dodaje druga osoba.

Widać że na łataniu polnych dróg, ktoś zęby zjadł – dopisuje kolejny mieszkaniec.

Zobaczcie sami jak to wygląda!

Sonda
W jakim stanie są drogi w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają