Prażmów. Zniszczono boisko przygotowane na sezon. Na świeżą trawę wjechał drifter

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE Prażmów. Zniszczono boisko przygotowane na sezon. Na świeżą trawę wjechał drifter

SZOK

Prażmów. Zniszczono boisko przygotowane na sezon. Na świeżą trawę wjechał drifter

2023-01-08 19:43

Dzieci z Klubu Sportowego Jeziorka spędzali tam długie godziny, trenując, grając w piłkę. Niestety, wybryk jednego nieodpowiedzialnego kierowcy sprawił, że nawierzchnię boiska trzeba odbudować. – Znajdę w sobie motywację i będziemy pracować dalej – mówi prezes klubu Jeziorka Prażmów Mateusz Kuklewski.

Prażmów. Zniszczono nawierzchnię boiska dla dzieci

Osoba, która dopuściła się tych zniszczeń podcięła mi skrzydła w kwestii działań społecznych na tym terenie. Mam nadzieję, że kierowca, który postanowił kręcić bączki na naszym boisko świetnie się bawił. Boisko jest zrujnowane – załamuje ręce Kuklewski.

Nowa nawierzchnia boiska w Prażmowie nadaje się do kolejnej odbudowy, regeneracji. – Ilość pracy, którą wykonałem wraz z bliskimi mi osobami na tym boisku w poprzednim roku była ogromna. Dopiero co po zdewastowanym terenie przez dożynki wyprowadziliśmy je na prostą. Nawet to pole zaczynało wyglądać jak… boisko – opowiada dalej prezes klubu Jeziorka Prażmów.

Moim marzeniem było stworzenie godnych warunków do treningów dla dzieci z KS Jeziorka. Ta dewastacja, choć trudno ją przełknąć, nie zmieni tego. Znajdę w sobie motywację i będziemy pracować dalej podsumowuje Mateusz Kuklewski.

Przypominamy, że za wprowadzenie auta w niekontrolowany poślizg, policja może nałożyć mandat w wysokości 300 złotych. Jednak, jeżeli chodzi o drifterów, funkcjonariusze są w stanie wystawić mandat nawet w wysokości 5000 złotych.

AKTUALIZACJA 19:41

Chwilę po publikacji naszego artykułu do prezesa klubu Jeziora Prażmów zgłosił się młody chłopak, który przyznał się do zniszczenia nawierzchni boiska. Mężczyzna przeprosił i obiecał zwrócić koszty naprawy murawy. Mateusz Kuklewski stwierdził, że dzięki takiej szybkiej odpowiedzi, sprawa nie zostanie zgłoszona na policję. 

Sonda
Czy zdarzyło Ci się driftować samochodem?
Nasi Partnerzy polecają