Dramatyczny wypadek na Wilanowie. Dwie osoby w szpitalu, w samochodzie było dziecko

i

Autor: Tadeusz Mróz Dramatyczny wypadek na Wilanowie. Dwie osoby w szpitalu, w samochodzie było dziecko

Huknął toyotą w volvo. Pięć osób poszkodowanych, w wypadku ucierpiało dziecko

2022-04-04 21:46

Dramatyczny wypadek na Mokotowie. W poniedziałek (4 kwietnia) przed godziną 20 w al. Wilanowskiej rozbiły się dwa samochody osobowe. W zderzeniu brały udział volvo i toyota. Dwie ranne osoby z toyoty trafiły do szpitala, w wypadku uczestniczyło też dziecko jadące w volvo. Kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna.

Tragiczne zdarzenie rozegrało się tuż przed 20. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 19:50. Potwierdzam, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: volvo i toyoty. Kierowca i pasażer z toyoty zostali ranni. Konieczne było przewiezienie ich do szpitala. Na miejscu udzielono też pomocy dziecku, które jechało volvo – przekazała Gabriela Putyra ze stołecznej policji.

Straż pożarna podaje z kolei, że tylko jedna osoba wymaga hospitalizacji. - W wypadku poszkodowanych zostało 5 osób, jednak tylko jedna wymagała przewieziona do szpitala – powiedział st. Kpt. Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia. W pobliżu przystanku Metro Wilanowska 08, na wysokości ul. Wilanowskiej 364 występują utrudnienia w ruchu drogowym.

Wypadek w al. Wilanowskiej

Na razie nie wiadomo, jak doszło do tego wypadku. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Uciekali przed wojną. Spotkało ich to. Makabryczny wypadek pod Garwolinem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE