Huknął w nią opel, po czym wpadła pod koła drugiego auta! Przerażająca śmierć 47-latki pod Mławą

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express 47-latka zginęła w wypadku w pobliżu Michalinowa pod Mławą, po tym jak została potrącona przez dwa auta

Makabryczna śmierć na DK7

Huknął w nią opel i wpadła pod koła drugiego auta! Przerażająca śmierć 47-latki pod Mławą

2022-09-12 10:47

47-latka zginęła w wypadku w pobliżu Michalinowa pod Mławą. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 11 września, ok. godz. 20.30, na drodze krajowej nr 7. W czasie, gdy kobieta znajdowała się na jezdni, uderzył w nią opel. Poszkodowana odbiła się od samochodu i znalazła się na drugim pasie, gdzie staranowało ją kolejne auto. 47-latka zginęła na miejscu wypadku.

Huknął w nią opel, po czym wpadła pod koła drugiego auta! Przerażająca śmierć 47-latki pod Mławą

47-letnia kobieta zginęła w wypadku pod Mławą, potrącona przez dwa samochody. Wszystko działo się na drodze krajowej nr 7 na trasie Uniszki Zawadzkie-Michalinowo, na wysokości drugiej z miejscowości, w niedzielę, 11 września, ok. godz. 20.30. W znajdującą się na jezdni kobietę uderzył najpierw samochód marki Opel, a gdy ta odbiła się od pojazdu, wpadła na sąsiedni pas, gdzie staranowało ją kolejne auto. 47-latka, mieszkanka powiatu mławskiego, zginęła na miejscu. - Nie wiemy na razie, co robiła na drodze: czy chciała przejść na drugą stronę, czy jeszcze coś innego, ale nie miała na sobie elementów odblaskowych, a do wypadku doszło na nieoświetlonym odcinku trasy - mówi Anna Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Jak dodaje, obaj kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Jego szczegółowe przyczyny i okoliczności mundurowi wyjaśniają pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Czytaj też: 47-latka zginęła pod kołami dwóch aut pod Mławą. Jedno z nich prowadził policjant!

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Skakał po Lamborghini za 3,5 mln zł. Szuka go policja
Listen to "Nowe prawo w Europie. Czarne skrzynki w samochodach!" on Spreaker.