Idzie wiosna - warszawianki prężą się do słońca

2010-03-12 1:00

Warszawianki cieszą się pierwszym słońcem! Mieszkanki stolicy twierdzą, że czują już nadchodzącą wiosnę. Dlatego z przyjemnością wystawiają swoje ciała na ciepłe promienie. Opalające się i chłonące świeże powietrze dziewczyny można spotkać w różnych punktach Warszawy. Widok jest wspaniały!

Mimo że pokrywa śniegu na całorocznym stoku narciarskim "Szczęśliwice" ma aż 1,50 m, to słońce fantastycznie tu operuje. Opalać można się niczym na zakopiańskiej Gubałówce.

- Uwielbiam słońce - mówi Monika Zalewska (19 l.) studentka, która przyszła na Górkę Szczęśliwicką pojeździć na nartach. - Korzystam więc z okazji i między kolejnymi zjazdami łapię pierwsze promyki - dodaje zadowolona.

Ale warszawianki nie przepuszczą żadnej okazji, żeby poczuć zbliżającą się wiosnę. Uśmiechające się do słońca buzie widać też na ruchliwych ulicach.

- Wiosna już tuż-tuż - cieszy się Kasia Stelmaszewska (25 l.), menedżer, która na Barbakanie próbowała nieśmiało złapać trochę brązowego koloru.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE