Ikony muzyki goszczą na bulwarach! Zobacz Prestiżową Strefę Gwiazd

2020-08-25 19:12
Ikony muzyki goszczą na bulwarach! Zobacz Prestiżową Strefę Gwiazd
Autor: materiały prasowe Ikony muzyki goszczą na bulwarach! Zobacz Prestiżową Strefę Gwiazd

Z powodu pandemii miłośnicy spektakularnych koncertów musieli zmienić swoje plany. Teraz jednak mogą udać się na nadwiślańskie bulwary, gdzie spotkają swoich ulubionych artystów.

Odwiedzający wystawę mogą zobaczyć blisko 60 zdjęć z koncertów z całej Polski. Autorem zdjęć jest Jakub Janecki, współpracujący z agencją koncertową Prestige MJM. To on towarzyszył światowym gwiazdom na niemal 80 koncertach. Często był z nimi na chwilę przed wyjściem na scenę. Na zdjęciach uwiecznił m.in wspólną modlitwę teamu Jennifer Lopez tuż przed występem lub niesamowite ujęcia z jedynego koncertu Justina Timberlake w Polsce. Najlepsze zdjęcia zostały wybrane spośród setek tysięcy!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Warszawscy urzędnicy przed sądem!

Wystawę można podziwiać w pawilonie nr 7 i jego okolicy codziennie, do 13 września. Odwiedzając Prestiżową Strefę Gwiazd warto zrobić sobie zdjęcie i udostępnić je w mediach społecznościowych. Tym samym każdy zgarnie 20% rabatu na zakup biletów na koncerty organizowane przez agencję Prestige MJM (za wyjątkiem występów Celine Dion i HAUSERA). Aby otrzymać kod rabatowy należy dodać zdjęcie z hasztagiem #prestizowastrefagwiazd i oznaczyć fanpage @PrestigeMJM.

Wołomin: Ukradł koparkę i ukrył ją w krzakach. Potem skopał policjantów [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Robert Lewandowski: Dlaczego nie dostanie ZŁOTEJ PIŁKI? #HOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE