Targi Książki i Mediów VIVELO

i

Autor: Materiały prasowe Targi Książki i Mediów VIVELO

Poradnik "Super Expressu"

Jak dojechać na Targi Książki i Mediów Vivelo 2023? Gdzie zaparkować?

2023-05-17 14:10

Jak dojechać na Targi Książki i Mediów Vivelo 2023? Te czterodniowe wydarzenie dedykowane nie tylko miłośnikom książki w tradycyjnej formie ale także fanom technologii i audio, zorganizowane jest na największym stadionie w Polsce – PGE Narodowym. Poniżej przedstawiamy poradnik dla odwiedzających, którzy wybierają się na to wydarzenie – zarówno zmotoryzowanych i nie zmorotyzowanych.

Targi Książki i Mediów Vivelo 2023

Targi Książki i Mediów Vivelo to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane na ponad 20 tysiącach metrów kwadratowych, na których utworzono 11 stref tematycznych… m.in. #lifestyle, #mamatatadziecko, #audio, #booktok, #gaming, #spotkajautora. Podczas targów odbędzie się ponad 550 spotkań autorskich. Wiele osób zastanawia się jak dojechać na te święto książki i nowych mediów. Poniżej przekazujemy garść cennych informacji:

Lokalizacja PGE Narodowego

PGE Narodowy jest położony w samym centrum Warszawy, zaledwie 12 km od międzynarodowego Lotniska im. F. Chopina. Można do niego dojechać w wygodny i szybki sposób każdym środkiem transportu!

Samochodem:

Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca, oraz Wybrzeże Szczecińskie. Posiada duży parking podziemny w obiekcie, który w dniu wydarzenia będzie płatny – opłatę za postój można zrealizować w parkingowych kasach automatycznych lub w Punkcie Obsługi Parkingu. Ważne: brak możliwości opłaty przy wyjeździe, stojąc przy szlabanie.

Tuż obok stadionu znajduje się również duży parking zewnętrzny w formie placu wysypanego białym grysem. Tam opłaty za parkowanie będą pobierane przez kasjerów podczas wjazdu.

Cennik opłat za poszczególne pojazdy na konkretnych parkingach znajduje się na stronie www.pgenarodowy.pl/kontakt/parking.

Jeśli nie chcemy płacić za parkowanie, można szukać wolnego miejsca parkingowego na pobliskich uliczkach Saskiej Kępy. Tam parkowanie jest bezpłatne.

Autobusem:

Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem:

Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77

Pociągiem:

Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich

Rowerem miejskim Veturilo:

Stacja Rondo Waszyngtona – PGE Narodowy

Sonda
Wybierasz się na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają