Jechał rozbitym renault ekspresówką. Był zdziwiony, że zatrzymała go policja [WIDEO]

2021-04-15 13:19
Rozbitek na S8
Autor: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji

Na stronie internetowej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji pojawił się niecodzienny materiał, opublikowany przez mundurowych ku przestrodze. To, co ujrzeli policjanci z drogówki patrolujący trasę ekspresową S8 wprawiło ich w osłupienie. Przed nimi, prawym pasem jechało czarne renault, które miało kompletnie roztrzaskany tył. Mężczyzna, który kierował wrakiem był zdziwiony, że został zatrzymany.

Policjanci ze stołecznej drogówki jechali lewym pasem drogi ekspresowej S8. Nagle ich oczom ukazało się ciemne, osobowe renault. Tył auta był całkowicie zniszczony. Wystawały z niego ostre elementy. Połowa zderzaka trzepotała na wietrze a klapa bagażnika w każdej chwili mogła się otworzyć. Pojazd nie miał tablicy rejestracyjnej, nawet nie było na nią miejsca. Osobówka ewidentnie przeszła mocne uderzenie w kolizji lub wypadku. Jak widać nie przeszkadzało to jej kierowcy, który postanowił podróżować dalej. 

Jechał rozbitym renault ekspresówką

Policjanci nie mogli jednak pozwolić na dalszą jazdę autem w takim stanie. Włączyli sygnały i zatrzymali kierowcę. - Kierowca był zaskoczony, że został zatrzymany do kontroli. Mężczyzna nie zdawał sobie sprawy, że poruszając się rozbitym pojazdem stwarza zagrożenie w ruchu drogowym - czytamy w komunikacie stołecznej drogówki. 

Nieodpowiedzialny kierowca za jazdę niesprawnym samochodem został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali mu też dowód rejestracyjny i zakazali dalszej jazdy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE