Jeep gruchnął w motocykl! Kierujący wymusił pierwszeństwo. Ranne dwie osoby

i

Autor: WawaHotNews24 Jeep gruchnął w motocykl! Kierujący wymusił pierwszeństwo. Ranne dwie osoby

Jeep gruchnął w motocykl! Koszmarny wypadek pod KPRM. Są ranni

2022-04-29 15:44

Na wysokości Kancelarii Prezesa Rady Ministrów doszło do poważnego wypadku. Kierujący jeepem wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z terenu Łazienek Królewskich i zderzył się z motocyklem, którym poruszały się dwie osoby: mężczyzna oraz jego pasażerka. Para została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło 29 kwietnia w okolicy godziny 13:30 przy al. Ujazdowskich w Warszawie. – Jeep wyjeżdżał z terenu Łazienek Królewskich i wymusił pierwszeństwo. Doszło do zderzenia samochodu z prawidłowo jadącym motocyklem, którym poruszały się dwie osoby: mężczyzna wraz ze swoją pasażerką – przekazał "Super Expressowi" dziennikarz, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Horror na S8. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Wydmuchał prawie 3 promile

Zdarzenie potwierdziła nam również Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o 13:45. Na miejscu policjanci zbadali uczestników wypadków, wszyscy byli trzeźwi. Ratownicy medyczni przetransportowali mężczyznę, który kierował motocyklem oraz jego pasażerkę do szpitala. Na miejscu trwają czynności funkcjonariuszy – relacjonuje policjantka. 

W związku ze zdarzeniem drogowym i zablokowanym przejazdem al. Ujazdowskimi w kierunku centrum, chwili, autobusy linii 116, 166, 180, 185, 503 oraz E-2 zostały skierowane na trasy objazdowe. Jednak w najbliższym czasie zostanie przywrócona podstawowa organizacja ruchu

Kierujący zmiótł ze skrzyżowania motocyklistę

To kolejny, poważny wypadek z udziałem motocyklisty, który wydarzył się 29 kwietnia. Na Pradze-Południe kierujący seatem zmiótł na skrzyżowaniu motocyklistę. Kierujący jednośladem trafił z obrażeniami ciała do szpitala. Przez dłuższy czas dwa pasy ruchu były zablokowane. Więcej o tym zdarzeniu możecie przeczytać: Pijany skosił latarnię i wjechał w płot. Seatem zmiótł motocyklistę. Niespokojny początek długiego weekendu.

Policyjny pościg za motocyklistą. Pędził ulicami Wrocławia prawie 200 km/h
Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE