Koszmarny wypadek pod Górą Kalwarią. Motocyklista wyleciał z drogi do rowu

i

Autor: Shutterstock Koszmarny wypadek pod Górą Kalwarią. Motocyklista wyleciał z drogi do rowu

Koszmarny wypadek pod Górą Kalwarią! Motocyklista wyleciał z drogi do rowu

2022-03-28 15:51

Dramat pod Górą Kalwarią! Do poważnego wypadku doszło dzisiaj (28 marca) w okolicach godzin porannych w Wojciechowicach pod Górą Kalwarią przy ul. Lipowej. Motocyklista na zakręcie wyleciał z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Na miejsce lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyznę w ciężkim stanie przetransportowano do szpitala.

Do wypadku doszło w godzinach porannych pod Górą Kalwarią w malutkiej wsi Wojciechowice. To tam, na zakręcie przy ul. Lipowej z jezdni wypadł 32-letni motocyklista. Mężczyzna z wielkim impetem uderzył w przydrożny rów. - Mężczyzna jadący motocyklem marki honda z nieznanych na razie przyczyn wypadł z drogi. Poszkodowany był przytomny, jednak jego stan był ciężki – przekazała „Super Expressowi” asp. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji.

NIE PRZEGAP: 29-latek zarąbał psa siekierą! Przerażająca zbrodnia pod Lipskiem

Na miejsce wypadku przyjechały cztery zastępy straży pożarnej, które zabezpieczały teren zdarzenia. – Na ten moment nie jesteśmy w stanie powiedzieć co się wydarzyło. Będziemy sprawdzać zapisy monitoringu i przesłuchiwać świadków wypadku. Przez dłuższy czas droga nie była przejezdna – dodała policjantka.

Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Jego stan na ten moment nie jest znany.

Wypadek przy ul Glinik. Kobieta uderzyła w drzewo
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE