Jego bezwładne ciało zmiażdżyło dach osobówki. Makabryczny wypadek z udziałem rowerzysty. Jedna osoba nie żyje

i

Autor: OSP KSRG Orońsko Jego bezwładne ciało zmiażdżyło dach osobówki. Makabryczny wypadek z udziałem rowerzysty. Jedna osoba nie żyje

DRAMAT

Jego bezwładne ciało zmiażdżyło dach osobówki. Makabryczny wypadek z udziałem rowerzysty. Jedna osoba nie żyje

2023-11-18 9:21

Chwile grozy rozegrały się w Orońsku na drodze wojewódzkiej nr 735 w czwartek, 16 listopada. Doszło do zderzenia osobówki z rowerzystą. Niestety, pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować życia 50-letniego cyklisty.

Orońsko. Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty. Nie żyje 50-latka

Wieczorem w czwartek, 16 listopada w Orońsku, na drodze wojewódzkiej nr 735 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem rowerzysty. Z policją, chwilę po zdarzeniu, rozmawiali dziennikarze portalu „echodnia.eu”. – Poza obszarem zabudowanym doszło do zderzenia roweru i samochodu osobowego marki chevrolet. Na miejscu podjęto próbę reanimacji rowerzysty, niestety obrażenia mężczyzny okazały się zbyt poważne mówił Rafał Jeżak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Cyklista, pomimo godzinnej reanimacji, zmarł na miejscu. 33-letnia kierująca osobówką wyszła ze zdarzenia bez obrażeń. Kobieta została przebadana pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają