Joe Biden w Warszawie. Zamkną Wisłostradę! Potężne utrudnienia, uwaga kierowcy

i

Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express Joe Biden w Warszawie. Zamkną Wisłostradę! Potężne utrudnienia, uwaga kierowcy

Drogowy armagedon

Joe Biden w Warszawie. Zamkną Wisłostradę! Potężne utrudnienia, uwaga kierowcy

2023-02-20 14:02

To już pewne, służby całkowicie zamkną Wisłostradę! Kierowcy muszą przygotować się na komunikacyjny armagedon. Wszystko w związku z wizytą prezydenta USA Joe Bidena w Warszawie. Jedna z największych arterii komunikacyjnych w stolicy będzie wyłączona z ruchu na czas przemówienia Bidena w arkadach Zamku Królewskiego.

Warszawa. Zamkną Wisłostradę!

Informacje o zamknięciu odcinka Wisłostrady potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” rzecznik Służby Ochrony Państwa. - Odcinek trasy zostanie wyłączony dla ruchu na czas przemówienia prezydenta USA w Arkadach Kubickiego na odcinku przy Zamku Królewskim – powiedział płk. Bogusław Piórkowski. Przemówienie jest planowane na wtorek (21 lutego) o godz. 17. W najbliższej okolicy wprowadzono specjalne środki ostrożności. Oprócz zamknięcia ulic obowiązują też inne restrykcje. Na spotkanie z Joe Bidenem może przyjść każdy, wystarczy wpisać się na specjalną listę. Na teren ogrodów przy Zamku Królewskim nie można jednak wnosić żadnych toreb, flag a nawet parasolek!

W całej Warszawie na czas wizyty głowy Stanów Zjednoczonych obowiązują też inne obostrzenia. Od wielu dni służby pracują nad zabezpieczeniem miasta. Kontrolowane są nawet studzienki kanalizacyjne! Służby przenoszą też betonowe śmietniki. Całe miasto na ten czas zamienia się w pilnie strzeżoną twierdzę.

Sonda
Czy wizyta Joe Bidena w Polsce to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają