Józef zadźgał nożem swojego brata. Zenon wykrwawiał się na klatce schodowej. Nowe fakty

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express; Policja

Potworna zbrodnia

Józef zadźgał nożem swojego brata. Zenon wykrwawiał się na klatce schodowej. Nowe fakty

Nowe informacje w sprawie potwornej zbrodni, do której doszło na początku czerwca przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach. 68-letni Józef Ś. zrzucił się z nożem n swojego brata Zenona. Rany, które zadał mężczyźnie, okazały się śmiertelne. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Józefa. 68-latek odpowie za zabójstwo.

Brat zabił brata. Tragedia na Bielanach w Warszawie

O horrorze, który wydarzył się 5 czerwca przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach informowaliśmy już wcześniej. Tego dnia około godz. 16 policjanci otrzymali zgłoszenie, które dotyczyło dźgnięcia nożem. 66-letni Zenon Ś. w ciężkim stanie z ranami kłutymi klatki piersiowej został przetransportowany do szpitala. Niestety, lekarze przegrali walkę o jego życie i mężczyzna zmarł.

Jeszcze tego samego dnia w godzinach późnowieczornych bielańscy dzielnicowi zatrzymali 68-letniego Józefa Ś., brata ofiary. - W toku dalszych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli nóż, którym sprawca prawdopodobnie dokonał zbrodni - poinformowała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji.

Józef Ś. odpowie za zabójstwo brata

68-letni bratobójca usłyszał już zarzut, za który grozi mu nawet dożywocie. - Zebrany przez bielańskich policjantów, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz, materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa - poinformowała - podinsp. Elwira Kozłowska. - Prokurator zawnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do tego wniosku i wydał postanowienie o umieszczeniu zatrzymanego w areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy - dodała policjantka.

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?