KARNAWAŁ w Warszawie. Najlepsze imprezy na weekend

2020-01-25 15:00 IW
Koncert Karnawałowy
Autor: pixabay.com /CC0 Koncert Karnawałowy

Jesteście gotowi na szaleństwa? W stolicy w sobotę i w niedzielę możliwości do zabawy nie zabraknie.

Karnawał trwa! Nie siedźcie w domach, bo w stolicy czeka na was mnóstwo atrakcji. Karnawał to wyjątkowy czas w roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe i huczne zabawy, a także bale przebierańców. Choć ten najbardziej widowiskowy i najbardziej znany jest w Rio de Janeiro, to uwierzcie, że w Warszawie też można się świetnie bawić. 

Zobacz jak BEZPIECZNIE wrócić z karnawałowej imprezy.

Zaczynamy! Poniżej przeczytacie, gdzie i kiedy czekać będzie na was wyśmienita zabawa.

 • Podwodny Świat - impreza kostiumowa /dj BarbaPapa/, Praga-Północ, Offside, Brzeska 16, sobota, godz. 21
  Temat przewodni toświat podmorski. Daje to wam na nieskończenie szeroki wachlarz możliwości przebrań. Ryba, krab, meduza, wodorost, Meluzuna, Pustorak, (rock)Lobster, płetwal błękitny, Jacques Cousteau, Kapitan Nemo, delfin Oum, rybka zwana Wandą, tańczący węgorz elektryczny, murena wstążkowa, żebropław, koralowiec, ryba piła (ha ha - ryba PIŁA w Offside), morświn czy pławikonik - pomysły wymieniać można bez końca... Organizator dopuszcza również uczestnictwo osób ubranych na niebiesko (cały na niebiesko), co uznane zostanie za przebranie za WODĘ. Jednocześnie organizator apeluje o utrzymanie przebrań w konwencji niesamowitego podwodnego świata i nieodpływanie w rejony zbyt odległe. Na parkiecie można spodziewać się selekcji utworów zbliżonej do imprez poprzednich, czyli muzyki generalnie przeznaczonej do tańca tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla osób w przebraniach - wstęp wolny.

 • Roztańczona niedziela, Praga-Północ, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, niedziela, godz. 11
  Organizatorzy zapraszają wszystkich rodziców z dziećmi na Roztańczoną Niedzielę w Hulakula! Zgadzacie się, że niedziela to idealny dzień na doładowanie baterii pozytywną energią? Udział jest bezpłatny.
 • Lolek hula! Ochota, Pub Lolek, ul. Rokitnicka 20, sobota, godz. 21.
  Imprezy w Lolku to muzyka na żywo, wyśmienite jedzenie, a przede wszystkim rozhulany parkiet. Hulaj z Lolkiem na Polu Mokotowskim!
 • Cykl koncertów Sounds of Art / Il Carnevale Barocco 2, Śródmieście, Muzeum Narodowe, Al. Jerozolimskie 3, sobota, godz. 18.30
  Il Carnevale Barocco to moc zabawy, tańca, żartu i karnawałowego, muzycznego szaleństwa. Muzyka mistrzów baroku – Vivaldiego, Haendla, Hassego, Boccheriniego, Purcella. W programie wirtuozowskie arie, żartobliwe duety, taneczne rytmy, piękne głosy solistów.

Na co wybrać się w weekend do kina?