HORROR

Kilka osób potrąconych na Pradze-Północ. Wariat wjechał na chodnik, przejechał ludzi i uciekł. Ważny apel policji

2024-04-14 14:29

Kilka osób zostało potrąconych na warszawskiej Pradze przez samochód osobowy kierowany przez nieznanego kierowcę. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci starają się ustalić kto doprowadził do tego horroru oraz dlaczego to się wydarzyło. Do szpitala trafiły trzy osoby. − Apelujemy do wszystkich osób, które mają informacje na temat tego zdarzenia − przekazuje stołeczna policja.

Chwilę przed północą w sobotę (13 kwietnia) policjanci otrzymali przerażające zgłoszenie. Dotyczyło ono potrącenia kilku osób na ul. Szwedzkiej na warszawskiej Pradze. − Pojazd z nieznanych przyczyn wjechał w grupę osób (według naszych informacji na chodniku przebywało w tym czasie 10 osób - red.). W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala − mówiła nam kom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wariat wjechał na chodnik, przejechał ludzi i zwiał

Jak ustaliliśmy, kierujący uciekł z miejsca zdarzenia. − Prowadzimy czynności w tej sprawie. Zabezpieczamy monitoring na miejscu zdarzenia. Apelujemy do wszystkich osób, świadków, którzy mogą mieć informacje na temat tego zdarzenia − dodaje kom. Wersocka.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w szpitalu została jedna osoba. Reszta wróciła już do domów. Ich obrażenia nie okazały się poważne.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem potrącenia?
Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki