Kina w Warszawie znów otwarte! Gdzie wybrać się na seans? TOP 7 propozycji

2021-02-13 8:00
Kina w Warszawie znów otwarte! Gdzie wybrać się na seans? TOP 7 propozycji
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Nastał długo oczekiwany moment. Od 12 lutego otwarte są kina! Co prawda, na razie na próbę na dwa tygodnie, ale istnieje prawdopodobieństwo, że zostaną one z nami na dłużej. Warszawiacy mogą zatem znów wybrać się seans i chociaż na chwilę oderwać się od pandemicznej rzeczywistości. Sprawdziliśmy, które kina w stolicy powtórnie otworzyły się na klientów! Jest w czym wybierać!

Kinomaniacy mogą odetchnąć z ulgą - kina znów zapraszają w swoje progi! Decyzją rządu od 12 lutego ponownie mogą być otwarte. Jest jednak kilka „ale”. Ich działalność musi odbywać się w reżimie sanitarnym. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że w salach kinowych zajętych może być jedynie 50 proc. miejsc siedzących. Nadal obowiązuje też zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja i dystans społeczny. Co ważne, w kinach jest ZAKAZ konsumpcji! Nie można zatem kupić i spożywać pysznego popcornu czy nachosów. To jednak nie powinno przeszkadzać miłośnikom kina, a także wszystkim, którzy chcą poczuć odrobinę normalności. Sale z dużymi ekranami są już przygotowane, a i repertuar przygotowany przez kina zachęca do wyjścia z domów.

Niestety, nie wszystkie kina podjęły decyzję o otwarciu się 12 lutego. Największe sieciówki, takie jak Cinema City i Multikino, zrezygnowały z tej możliwości w obawie, że po dwóch tygodniach próby ich działalność ponownie zostanie zawieszona, a oni sami narażą się na ogromne straty. Ale bez obaw, stołeczne kina studyjne podjęły to ryzyko! Na mapie Warszawy jest ich mnóstwo! Każde z ich oferuje różnorodny repertuar oraz spędzenie wolnego czasu w kameralnej sali i w towarzystwie największych gwiazd na ekranie. Przygotowaliśmy specjalną galerię zdjęć, w której znajdziecie otwarte stołeczne kina! Film na dużym ekranie to przyjemna odmiana od małego ekranu komputera. Zobaczcie, gdzie warto wybrać się w weekend!

Wybuch gazu we wsi Olszewnica Nowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE