Kłęby czarnego dymu nad Wisłostradą. Biała strzała stanęła w ogniu [ZDJĘCIA]

2021-07-09 12:31

Pożar na Wisłostradzie. W miniony poniedziałek w pobliżu multimedialnego parku fontann przy skwerze Dywizji Pancernej doszło do sporych rozmiarów pożaru. W ogniu stanął biały peugeot, który jechał w kierunku Bielan. Z pomocą pospieszyli strażnicy miejscy i straż pożarna. Nad ogniem szybko udało się zapanować, ale samochód nie nadaje się już do jazdy.

Do pożaru doszło w miniony poniedziałek w godzinach popołudniowych. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali okolice multimedialnego parku fontann zobaczyli kłęby czarnego dymu, które unosiły się nad Wisłostradą. Szybko udali się w kierunku drogi i dostrzegli, że w ogniu stanął samochód osobowy marki peugeot. Funkcjonariusze zawiadomili strażaków oraz policjantów.

Kierowca białego peugeota próbował samodzielnie walczyć z buchającym ogniem. Pomogli też przejeżdżający obok kierowcy, którzy pomagali gasić pożar ręcznymi gaśnicami. Z relacji kierowcy wynika, że auto stanęło w płomieniach w czasie jazdy.

- Strażnicy wezwali straż pożarną i policję oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia, by udrożnić drogę wezwanym służbom. Kilkanaście minut później przyjechała straż pożarna, która ok. godz. 19 dogasiła pożar - przekazał rzecznik stołecznej straży miejskiej.

Na razie nie są znane przyczyny tego pożaru. Wiadomo jednak, że samochód nie nadaje się do jazdy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany