Kłęby czarnego dymu nad Wisłostradą. Ciężarówka stanęła w ogniu

2022-01-20 10:16
Kłęby czarnego dymu nad Wisłostradą. Ciężarówka stanęła w ogniu
Autor: Tadeusz Mróz

Kłęby czarnego dymu unosiły się w czwartkowy ranek nad Wisłostradą. Taki widok nie zwiastował niczego dobrego. Jak się okazało, na bielańskim odcinku trasy, przed mostem Północnym, w ogniu stanął samochód ciężarowy. Buchające płomienie widać było z daleka. Kierowców jadących rankiem Wisłostradą czekały spore utrudnienia.

W czwartek (20 stycznia) na Wisłostradzie doszło do niespodziewanego zdarzenia. Przed zjazdem na most Północny w kierunku Łomianek samochód ciężarowy stanął w płomieniach. Jak potwierdziła stołeczna straż pożarna, do pożaru doszło około godz. 8. - Spaliła się ciężarówka z kontenerem ze śmieciami - przekazał w rozmowie z "Super Expressem" st. kpt. Michał Konopka.

Na miejscu z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej. Zablokowana była cała ulica w kierunku w Łomianek. Nadal na trasie możliwe są utrudnienia. Na szczęście w pożarze, który doszczętnie strawił samochód ciężarowy służący do wywozu śmieci, nikt nie ucierpiał.

Z pojazdu została kupa złomu. Zniszczona przez płomienie została zarówno kabina kierowcy, która wewnątrz doszczętnie się stopiła, jak i kontener z przewożonymi śmieciami. Nieznana jest jeszcze przyczyna pożaru.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Ogromny pożar na Bródnie, samochód płonął jak pochodnia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE