Warszawa: Śmierć biznesmena z Wawra owiana wielką tajemnicą. Mocne słowa rodziny

2022-01-20 7:37
Tadeusz K. zmarł podczas rabunku
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Śmierć Tadeusza K. (+79 l.) z warszawskiego Wawra od tygodnia owiana jest wielką tajemnicą. Do mediów docierają pojedyncze informacje, a służby unikają udzielenia odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Głos w sprawie zabrała siostrzenica zmarłego. - Jeśli po tak brutalnym zakatowaniu człowieka wciąż czujecie się bezkarni, to jesteście w błędzie - mówi nam Sandra.

Tadeusz K. (+79 l.) został znaleziony martwy w czwartek, 13 stycznia, o poranku. Jak zdradził nam sąsiad Eugeniusz Gałecki (70 l.), ciało Tadeusza zostało znalezione przez jego żonę Krystynę (78 l.), a także 17-letniego Eryka, wnuka mężczyzny. Dalej sprawę przejęli policjanci, którzy niechętnie udzielają odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji, potwierdził śmierć mężczyzny. - Sprawa ta jest nas niezwykle istotna. Policjanci zajmują się nią z równie wysoką uwagą, co sprawą warszawskich trucicieli - mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Tuż po śmierci mężczyzny, Polska Agencja Prasowa poinformowała, że w sprawie został zatrzymany 17-letni Eryk, wnuk Tadeusza. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jego zatrzymanie nie było bezpośrednio powiązane ze śmiercią biznesmena z Wawra. Powodem zatrzymania były najprawdopodobniej narkotyki, które znaleziono w domu państwa K. 

Głos w sprawie zabrała także siostrzenica Tadeusza. - Jeśli myślicie, że po zakatowaniu człowieka jesteście bezkarni, to się mylicie. Poświęcę życie na to, by was znaleźć. Miejcie świadomość, że nie można zabijać człowieka, który był dobry tak dobry jak mój wujek. Świat pokazuje, że musimy i mamy obowiązek walczyć o tych, którzy zostawili nam dobro - mówi Sandra Borowiecka, siostrzenica Tadeusza K.

Tadeusz został zabity we własnym domu? Tajemnicza śmierć z ulicy Trawiastej
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE