Kobieta wpadła do studni z wodą! Szokująca śmierć pod Garwolinem

i

Autor: mh-grafik/cc0/Pixabay.com O wielkim pechu może mówić mieszkanka miejscowości Kolonia-Zabruzdy pod Garwolinem, która wpadła na posesji do studni z wodą, ponosząc śmierć na miejscu

Tragiczny wypadek

Kobieta wpadła do studni z wodą! Szokująca śmierć pod Garwolinem

2022-08-26 12:30

O wielkim pechu może mówić mieszkanka miejscowości Kolonia-Zabruzdy pod Garwolinem, która wpadła na posesji do studni z wodą, ponosząc śmierć na miejscu. Po tym jak zauważyli to członkowie rodziny kobiety, wezwali na miejsce służby ratownicze. Po reanimacji prowadzonej najpierw przez strażaków, a później załogę karetki pogotowia lekarz stwierdził zgon.

Kobieta wpadła do studni z wodą! Szokująca śmierć pod Garwolinem

Mieszkanka miejscowości Kolonia-Zabruzdy pod Garwolinem zmarła, po tym jak wpadła do studni z wodą na prywatnej posesji. Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Wypadek 73-letniej Jadwigi P. zauważyli członkowie jej rodziny i wezwali na miejsce służby ratownicze. Po wyłowieniu poszkodowanej strażacy rozpoczęli reanimację, którą później kontynuowała załoga karetki pogotowia - życia kobiety nie udało się niestety uratować. Z uwagi na to, że nie było w tym przypadku mowy, aby do śmierci 73-latki przyczyniły się osoby trzecie, ciało zostało wydane rodzinie bez wszczynania prokuratorskiego śledztwa i zarządzania sekcji zwłok.

O sprawie napisał jako pierwszy Egarwolin.pl.

Czytaj też: Młody mieszkaniec Płocka znaleziony martwy! Jego ciało było w "okrąglakach"

Czytaj też: Tajemnicza śmierć zaginionego 23-latka spod Sochaczewa! Jego ciało znaleziono w Gdańsku

Miejsce dla niepełnosprawnych na samym końcu parkingu
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?