Auta warte blisko 80 milionów złotych

Kod rabatowy na Ikony Motoryzacji na Stadionie Narodowym. Nie przegap wystawy bajecznie drogich samochodów

2023-01-25 11:49

Osiemdziesiąt samochodów i blisko dwadzieścia motocykli o łącznej wartości wynoszącej blisko osiemdziesiąt milionów złotych w jednym miejscu! Na PGE Narodowym zagościły prawdziwe perełki. Byliśmy na oficjalnym otwarciu wystawy „Ikony Motoryzacji” i mamy dla naszych czytelników prawdziwą okazję! Do zgarnięcia są kody rabatowe na wejściówki. Tego nie można przegapić!

"Ikony Motoryzacji" na PGE Narodowym

Ruszyła kolejna edycja wystawy „Ikony Motoryzacji”. Na PGE Narodowym do 19 marca można oglądać rzadkie, cenne, ekskluzywne i prestiżowe samochody znane z naszych plakatów, tapet, filmów, gier, czy teledysków. W strefie Motor Sport Hall of Fame zostały zebrane pojazdy najbardziej znanych i utytułowanych polskich kierowców rajdowych z różnych kategorii. Jest bolid Roberta Kubicy, „dakarówka” Krzysztofa Hołowczyca, quady Rafała Sonika, „driftowóz” Kuby Przygońskiego, czy wyścigówka Jędrzeja Szczęśniaka.

Wystawa jest podzielona na strefy

Auta są ustawione w nieprzypadkowy sposób, tak, żeby ze sobą korespondowały. Przykładowo w strefie aut z lat 80-90 znajdziemy young-timery marzeń jak Ferrari Testarossa czy Honda NSX. W strefie Hyper Car można z bliska obejrzeć największe gwiazdy wystawy, czyli auta warte grube miliony złotych, limitowane i niespotykane na polskich drogach.

Ekspozycja jest interaktywna

Wystawę uzupełniają ekrany multimedialne, z dokładnymi informacjami o samochodach, przed którymi akurat stoimy. - Dosłownie na wyciągnięcie ręki można zobaczyć te dzieła sztuki na kołach. Można poczytać o nich, porobić zdjęcia i cieszyć się tą motoryzacją – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Woldan, współorganizator wystawy.

Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym. Wystawa luksusowych i słynnych aut

„Ikony Motoryzacji” są również interaktywne… w wydzielonym pomieszczeniu znajduje się kilka symulatorów gier, które w realistyczny sposób pozwolą poczuć się tak, jak byśmy prowadzili te sportowe cacka, które przed chwilą widzieliśmy na żywo. Swoich sił można również spróbować na torze aut zdalnie sterowanych. W obsłudze pilota pomagają mili panowie z obsługi.

Bilety i kod rabatowy

Bilety na wystawę można kupić online na stronie www.ikonymotoryzacji.com lub na miejscu, w kasie. Bilet normalny, w zależności od dnia kosztuje od 55 do 65 złotych. Za ulgowy trzeba zapłacić od 45 do 55 złotych (przysługuje uczniom, studentom do 26 roku życia i seniorom). Jest też bilet rodzinny dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie trójki dzieci. Jego cena wynosi od 175 do 210 złotych. „Super Express” jako patron medialny wystawy, ma dla swoich czytelników prawdziwą okazję. Rabat 50 % na każdy bilet. Aby z niego skorzystać wystarczy w bileterii goingapp.pl wpisać kod ikony-50.

Przydatne informacje

Wystawa czynna jest od czwartku do niedzieli, w godzinach 10.00 – 20.00, ostatnie wejście jest o godz. 19.00. Aby dotrzeć na „Ikony Motoryzacji” trzeba wejść na teren PGE Narodowego bramą nr 1 (od strony al. Zielenieckiej). Dostępny jest bezpłatny parking zewnętrzny przed bramą nr 1. Dojechać można do niego ulicami Targową, Zamoyskiego, Sokolą i Siwca. Chętni, mogą skorzystać również z płatnego parkingu podziemnego. Na miejscu znajduje się bezpłatna szatnia i sklep z pamiątkami, takimi jak metalowe modele samochodów, t-shirty czy kubki. - Zachęcam do odwiedzin niezależnie od pokolenia. Mamy auta z różnych dekad, które wywołują dobre emocje u każdego. Zapraszam serdecznie – podsumował Bartłomiej Woldan.

Sonda
Widziałeś już wystawę "Ikony Motoryzacji"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają