zajawka KECZUP

i

Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Kolejny sukces Super Expressu. Po wybuchowym keczupie nie będzie śladu! Producent wyremontuje mieszkanie Pani Wandy [MAMY ZDJĘCIA]

2021-03-05 15:25

Parę tygodni temu informowaliśmy na łamach „Super Expressu” o tragedii Pani Wandy Zawady (70l.), której w środku nocy wybuchł keczup. Sos wyrządził mnóstwo szkód kobiecie. Rozbryzg czerwonego sosu był przepotężny i poplamił kobiecie firanki, meble i sufit w trudno dostępnych miejscach. Dramat kobiety był tym większy, gdyż jakiś czas temu wzięła dwadzieścia tysięcy złotych kredytu na odnowienie ścian w całym mieszkaniu. Postawa producenta keczupu pozytywnie zaskoczyła Panią Wandę.

O szokującym zdarzeniu informowaliśmy jakiś czas temu. - Po przeanalizowaniu całości zebranych danych ustaliliśmy, że przyczyną opisanego przez Panią zdarzenia były nieodpowiednie warunki przechowywania produktu po jego otwarciu. W związku z tym, że zgłoszenie związane było z naszym produktem zaproponowaliśmy Pani przesłanie naszych wyrobów do degustacji – napisała Super Expressowi jakiś czas temu Pani Dorota Liszka, manager do spraw komunikacji firmy Agros-Nova. I słowa dotrzymała.

To dopiero początek!

Pomagają rodzinie, która straciła dom w wybuchu

Pani Wanda dostała od producenta dwa keczupy, koncentraty pomidorowe, i dżemy tejże firmy. - Dostałam paczkę, zdziwiłam się – informuje Pani Wanda Zawada (70l.). Mało tego, przedstawiciel firmy z Łowicza skontaktował się z kobietą i zaproponował, że przyśle do kobiety malarza, który odnowi ściany Pani Wandzie. Kobieta jest bardzo wdzięczna producentowi keczupu, ponieważ sama nie byłaby w stanie odnowić ścian gdyż ma orzeczenie o niepełnosprawności. - Powoli tracę wzrok i sama sobie kolejnego remontu nie zrobię, a na fachowca nie mam już pieniędzy – mówiła ze łzami w oczach po wybuchu keczupu Pani Wanda. Do remontu ma dojść dopiero po świętach wielkanocnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE