Kompletnie pijani leżeli na chodniku. Obok w wózku był ich maleńki synek

2021-07-26 20:00
Wózek dziecięcy
Autor: Marianna Osko

Nieodpowiedzialne zachowanie pary mogło doprowadzić do tragedii. Kompletnie pijani 42-latkowie zajmowali się swoim 2-letnim synkiem. Gdy oni późnym wieczorem leżeli na chodniku upojeni alkoholem, ich maleńkie dziecko rozpaczliwie płakało w wózku. Sprawą zajęła się policja. Badanie alkomatem rozwiało wszelkie wątpliwości.

Minęła już godzina 22 w sobotę, 24 lipca. Wszystkie dzieci powinny już o tej porze spokojnie spać w swoich łóżeczkach. Rodzice 2-latka mieli jednak inne plany na wieczór. Strażnicy miejscy patrolujący Wolę, usłyszeli przeraźliwy płacz dziecka. Bez chwili wahania pobiegli sprawdzić, co się dzieje.

Okazało się, że na Jelonkach dwoje dorosłych ludzi leży na chodniku. Co jeszcze bardziej niepokojące, obok nich stał wózek, z którego dochodził słyszany wcześniej płacz małego dziecka. Funkcjonariusze szybko ustalili, że odpoczywający na chodniku 42-latkowie są rodzicami 2-letniego chłopca leżącego w wózku.

Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji. Badanie alkomatem potwierdziły czarny scenariusz całego zajścia. 42-latkowie byli kompletnie pijani! - Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad 3,5 promila (1,77 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu, a mężczyzna - 3,4 promila (1,60 mg/l) - przekazał Jerzy Jabraszko ze Straży Miejskiej.

Sprawą zajęła się policja. Mundurowi zabrali pijanych rodziców i zapewnili opiekę małemu chłopcu.

Ale afera. Policja dorwała ducha w galerii w Warszawie. Ten człowiek nie żyje od roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE