Koncert Stinga w Warszawie. O której się zaczyna? Czy bilety są wciąż dostępne? Niezbędnik fana

i

Autor: Shutterstock Koncert Stinga w Warszawie. O której się zaczyna? Czy bilety są wciąż dostępne? Niezbędnik fana

Wielka gwiazda na Narodowym

Koncert Stinga w Warszawie. O której się zaczyna? Czy bilety są wciąż dostępne? Niezbędnik fana

2022-07-29 10:11

Sting wraca do Polski, tym razem w ramach trasy koncertowej pt. „My Songs”. Mimo że trasa została częściowo przełożona, między innymi przez pandemię, i od tamtego czasu wypuścił kolejny album „The Bridge”, to trasa zachowała oryginalną nazwę. Tak czy inaczej, wszyscy zainteresowani powinni się zapoznać z poniższymi informacjami na temat koncertu Stinga na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Koncert Stinga w Warszawie na Stadionie Narodowym

Koncert Stinga odbędzie się 30 lipca, w sobotę, na Stadionie Narodowym. Wydarzenie oficjalnie się rozpocznie o godzinie 17.30 (otwarcie bram). Na początku o 19. wystąpi Anna Maria Jopek, a o 20. Joe Sumner jako goście specjalni. Sting wejdzie na scenę o godzinie 20.45. Koniec koncertu jest przewidywany na godzinę 23. Warto jednak pamiętać, że harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianom.

Zobacz też: Prokuratura bada nowy wątek afery na Pradze-Północ. Czy ktoś z urzędników odpowie za jeden z najbardziej bezczelnych przekrętów w stołecznym samorządzie?

Zmiany w ruchu i możliwości dojazdu

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku koncertów na Stadionie Narodowym w Warszawie, tego dnia wjazd na Saską Kępę zostanie ograniczony. W godzinach 17.30-21 wyłączony zostanie obszar ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i Bora-Komorowskiego.

Dojdzie też do zmian w kursach komunikacji miejskiej. Jeśli nie będzie możliwości przejazdu ulicami Zamoyskiego, Zamoście i Sokolą, to od 17.30 aż do końca koncertu autobusy 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do Dw. Wschodniego. Oprócz tego, ul. Targową będzie jeździła linia 135, a al. Zieleniecką – 146 i 147.

Po koncercie (od godziny 23) również przewidywane są zmiany. Most Poniatowskiego i al. Jerozolimskie mogą zostać odcięte z ruchu, w razie gdyby liczna grupa uczestników zmierzała do centrum pieszo. W takim wypadku autobusy i tramwaje zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Nie przegap: Tragedia w Warszawie! 19-letni pijany Białorusin staranował ludzi. Jedna osoba nie żyje

Tramwaje 7, 9, 22 i 24 po stronie śródmiejskiej skończą trasy na pl. Starynkiewicza. Po stronie Pragi linie 9, 22 i 24 zostaną skierowane al. Zieleniecką, Targową, Ratuszową, Jagiellońską do pętli Ratuszowa-Zoo. Uruchomiona będzie też linia zastępcza Z-9, jej trasa to: pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – Wiatraczna.

Autobusy 111, 117, 158, 166, 507, 521, N22, N24 i N72 ominą zamknięte trasy mostem Łazienkowskim, a linie 146 i 147 ominą zamkniętą ulicę Sokolą.

Na ulice wyjadą też dodatkowe autobusy linii 509, będzie można nimi pojechać z ronda Waszyngtona w kierunku Winnicy i Gocławia. Wyjedzie również więcej tramwajów. Linia 3 odjedzie z al. Zielenieckiej do Annopola, a na zmienionej trasie Gocławek – Ratuszowa-Zoo pojadą tramwaje linii 9.

Koncert Stinga. Bilety

Bilety na koncert nie zostały jeszcze całkiem wyprzedane, więc jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem, to ma jeszcze szansę. Warto wiedzieć, że bilety kupione na koncert 25 lipca 2020 oraz 24 lipca 2021 zachowują ważność. Są one imienne, więc wszyscy uczestniczący powinni mieć ze sobą dokument tożsamości. Powinny być też wydrukowane, bo są akceptowane wyłącznie w formie papierowej.

Zakup, duplikat, a także odbiór niedostarczonych biletów możliwy jest przy bramie nr 2 PGE Narodowego 29 lipca w godzinach 10-20 oraz 30 lipca od godziny 10.

Powstanie Warszawskie. Kwiat Jabłoni i znani goście na koncercie w Muzeum Powstania
Sonda
Czy słuchasz muzyki Stinga?