Koronawirus w parafii Zbawiciela Świata! Ksiądz proboszcz z Ostrołęki w szpitalu?

2021-10-21 12:00
Kalisz: Ksiądz z filmu Sekielskich nie odpowie za pedofilię! Dlaczego?
Autor: Senlay/cc0/Pixabay.com Kalisz: Ksiądz z filmu Sekielskich nie odpowie za pedofilię! Dlaczego?

Koronawirus w parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce. COVID-19 wykryto u księdza proboszcza. Według informacji portalu Moja Ostrołęka duchowny przebywa w szpitalu. Koronawirus pojawił się także w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza i Przedszkolu Miejskim nr 1, dlatego zajęcia w placówkach w Ostrołęce zostały zawieszone do 25 października.

Koronawirus w parafii Zbawiciela Świata! Ksiądz proboszcz z Ostrołęki w szpitalu?

Jak informuje Moja Ostrołęka, koronawirus pojawił się w parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce, a wykryto go u księdza proboszcza. Według informacji portalu to właśnie COVID-19 jest prawdopodobną przyczyną hospitalizowania duchownego. Parafia została objęta kwarantanną. Jak informuje Eostroleka.pl, ten sam los spotkał dwie placówki edukacyjne w Ostrołęce, gdzie również wykryto koronawirusa. Chodzi o Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Jachowicza, gdzie COVID-19 zdiagnozowano u jednego z nauczycieli, i Przedszkole Miejskie nr 1, gdzie choroba pojawiła się w jednej z grup. W związku z tym sanepid w Ostrołęce postanowił o zawieszeniu zajęć w obu placówkach do 25 października, choć w przypadku szkoły dotyczy to tylko IVc, Vb, Vc i VIe. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś w raporcie, że w Polsce przybyło 5 592 nowych zakażeń koronawirusem, z czego 1 048 na Mazowszu, który ustępuje pod tym względem tylko województwu lubelskiemu, gdzie ujawniono 1 221 przypadków COVID-19.

Czytaj też: Wszedł na dach i ruszył na drugą stronę przewodami elektrycznymi! Fatalny wypadek 16-latka w Raciążu

Czytaj też: Potężne zderzenie tira i ciągnika pod Sierpcem! 36-latek zginął w roztrzaskanej kabinie [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Włamał się do jej mieszkania. Nie miała zamiaru czekać na policję! "Za takie coś to flacha się należy"

Sonda
Czy boisz się koronawirusa?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE