Automat z maseczkami i żelem antybakteryjnym w Warszawie

i

Autor: Bartłomiej Łęczek/SUPER EXPRESS Automat z maseczkami i żelem antybakteryjnym w Warszawie

Koronawirus w Polsce: Automat z maseczkami w Warszawie. Nie jest tanio

2020-04-08 13:59

Automat z maseczkami, rękawiczkami jednorazowymi i żelem antybakteryjnym pojawił się na osiedlu Służew nad Dolinką w Warszawie. W maszynie można kupić podstawowe produkty ochronne na czas epidemii koronawirusa. Sprawdziliśmy ceny, tanio nie jest. Automat z maseczkami znajduje się przy ulicy Mozarta 1, niedaleko siedziby spółdzielni mieszkaniowej Służew nad Dolinką.

Koronawirus w Polsce zbiera coraz większe żniwo. Według danych ze środy popołudnia liczba zakażonych przekroczyła 5 tys. liczba zmarłych na COVID 19 przekroczyła 130 osób. Niestety wszystko wskazuje na to, że jesteśmy dopiero na początku pandemii koronawirusa w Polsce. Warto więc się zabezpieczyć w środki ochrony osobistej: maseczki na twarz, rękawiczki ochronne i żele antybakteryjne. Niestety wielu tych produktów od kilu tygodni nie można dostać w aptekach.  Na ulicach Warszawy pojawiają się natomiast automaty z maseczkami jednorazowymi i rękawiczkami. Jeden z takich automatów stanął przy ulicy Mozarta 1 w Warszawie w sercu osiedla Służew nad Dolinką. 

Ceny wszystkich produktów z automaty znajdziecie w naszej galerii:

Jak kształtują się ceny maseczek ochronnych? W automacie tanio nie jest, maseczka jednorazowa, kosztuje 8,80 złotego. Dla porównania maseczka z trójwarstwowej fizeliny, wielokrotnego użytku to koszt około 9,15 złotego. Jak wygląda sprawa z żelem bakteryjnym. Cena malutkiej buteleczki to 13,90 złotego. Za parę jednorazowych rękawiczek w automacie trzeba zapłacić 2,50 zł. 

Najnowsze informacje o koronawirusie w Polsce. Relacja na żywo. Przerażające dane. Kliknij 

Super Raport 8 IV (goście: Janusz Korwin-Mikke, Kamil Bortniczuk)