koronawirus

i

Autor: Pixabay

KORONAWIRUS w Warszawie: Akademik WAT zamknięty! 361 osób poddanych kwarantannie!

2020-03-23 14:12

W poniedziałek jeden z akademików Wojskowej Akademii Technicznej został zamknięty i objęty kwarantanną po tym, jak jedna z podchorążych została odwieziona do szpitala z objawami koronawirusa. Budynek został odizolowany.

Sytuację potwierdziła Ewa Jankiewicz, rzeczniczka WAT: - 357 podchorążych i czterech żołnierzy zostali poddani kwarantannie w budynku akademika WAT. Podjęto wszelkie środki ostrożności i nie ma w tej chwili możliwości, aby ktoś wyszedł z budynku lub do niego wszedł - poinformowała.

Pacjent z koronawirusem w Szpitalu Praskim! Wrócił z zagranicy!

Powodem kwarantanny była informacja, że jedna z mieszkających w akademiku podchorążych trafiła do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Wcześniej zadzwoniła do Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej informując, że ma objawy grypopodobne. Po telefonicznym wywiadzie zadecydowano o jej przetransportowaniu do szpitala.

Policja ostrzega: Bądź czujny! Złodzieje i oszuści chętnie wykorzystują koronawirusa!

Wg informacji przekazanych przez rzecznik Jankiewicz, kobieta nie miała kontaktu z osobami zarażonymi ani też nie wyjeżdżała za granicę. Wyniki testu na obecność koronawirusa będą dostępne we wtorek wieczorem lub środę rano.

To wideo MUSISZ obejrzeć! Tak rozprzestrzeniają się cząsteczki podczas kaszlu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE