KOSZMAR na Stegnach! Sąsiadka wyrzuca śmieci przez BALKON!

2020-05-21 13:59
Bydgoszczanie mają już dość! Wciąż toną w śmieciach!
Autor: Dawid Olszewski

To się nie mieści w głowie. Mieszkańcy bloku przy ul. Nicejskiej są oburzeni i nie kryją złości. Ich sąsiadka notorycznie pozbywa się śmieci w dość nietypowy sposób.

"Sąsiadko z 5 piętra z Nicejskiej (jakaś środkowa klatka). Chyba jednak wiesz o tym, że wyrzucanie śmieci przez balkon nie jest czymś normalnym, bo inaczej nie czmychnełabyś do środka mieszkania w ekspresowym tempie po tym jak się zorientowałaś, że Cię zauważono... Proszę nie rób śmietnika. Aż gość z 1 piętra się lekko zaskoczył tym co leci, bo nie było to małe i mało" - brzmi post, który został opublikowany na Facebooku. Pod nim rozgorzała dyskusja internautów. 

Sukces radnej i "Super Expressu"! Nielegalne wysypisko na Targówku zlikwidowane! [GALERIA]

Sąsiadka wyrzuca śmieci przez balkon
Autor: Facebook Sąsiadka wyrzuca śmieci przez balkon

"Tam zawsze leżą śmieci pod oknem... Nie wiem może po sąsiedzku zafundujmy jej kosz?" - pyta pani Ewa. "Trzeba iść nawtykać, a jak nic nie da do powiesić na klatce kartkę, że pani spod xx proszona jest o niewyrzucanie śmieci przez balkon. Ja na swojego śmieciarza z pionu poluję od lat, a kurczaki, chleby i ziemniaki lecą" - radzi inny internauta. Na dodatek okazuje się, że pani, która wyrzuca śmieci przez balkon w bloku przy Nicejskiej, nie jest jedyna. "Nie wiem, co dzieje się na Nicejskiej. Ktoś z klatki 5 z wyższego piętra wyrzuca przez okno puszki. Jak tak można?" - pyta pani Sandra. "Mieszkając tam na drugim piętrze na okrągło coś mi leciało nad głową, a przy weekendzie rzucanie butelkami wódki, chyba w konkursie kto dalej ten lepiej..." - skomentowała post kolejna internautka. Cóż, miejmy nadzieję, że odpowiednie służby zareagują. 

FURIAT uszkodził zaparkowany samochód i próbował uciec. Interweniowali strażnicy miejscy

Latkowski oskarża i podaje nazwiska: Zanussi, Szyc, Wojewódzki

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE