Warszawa - Wawer

i

Autor: Shutterstock

Zabił ją wnuk?

Koszmar w Wawrze. 80-latka runęła z 9 piętra. 20-letni wnuczek usłyszał zarzut zabójstwa

2022-10-04 22:36

Niedzielne popołudnie w Marysinie Wawerskim nagle przerodziło się w koszmar. 2 października około godziny 15.30 staruszka z hukiem spadła z wielkiej wysokości. Jak podaje portal TVN Warszawa, 20-letni wnuczek tragicznie zmarłej został zatrzymany. Usłyszał zarzut zabójstwa! Czy młody człowiek zamordował własną babcię?

Wawer. 80-latka spadła z 9 piętra

Koszmar rozegrał się w bloku przy ul. Potockich. Na ratunek było za późno. Gdy zaalarmowane służby dotarły na miejsce, starsza kobieta już nie żyła. Na miejscu zjawił się prokurator, a policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Nie było jeszcze jasne, co tam się wydarzyło. Dzień później gruchnęła wstrząsająca wiadomość. 20-letni wnuczek tragicznie zmarłej został aresztowany! - młody mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. - Nie przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia sprzeczne z ustaleniami z materiałów dowodowych. Mówił, że to nieszczęśliwy wypadek - opisał w rozmowie z TVN Warszawa prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Miał się tłumaczyć, że był to nieszczęśliwy wypadek. Decyzja, czy młody człowiek zostanie tymczasowo aresztowany ma zapaść w środę (5 października).

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają