Koszmarna pogoda wraca do Warszawy! IMGW znów ostrzega mieszkańców [1.07.2021]

i

Autor: Pixabay Koszmarna pogoda wraca do Warszawy! IMGW znów ostrzega mieszkańców [1.07.2021]

Koszmarna pogoda wraca do Warszawy! IMGW znów ostrzega mieszkańców [1.07.2021]

2021-07-01 7:50

Przed nami kolejny dzień z pogodową huśtawką. Synoptycy z IMGW (Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej) wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Warszawy i okolic. Tym razem meteorolodzy ostrzegają mieszkańców stolicy przed burzami z gradem. Ostrzeżenie mówi także o wietrze, który może wiać z prędkością sięgającą prawie 100 kilometrów na godzinę.

Jeśli liczyliście na to, że ulewy, burze i wichury nam odpuszczą, a ich miejsce zajmie upalna aura, to niestety nie mamy dla was dobrych wiadomości. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia.

IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Warszawy

- Prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć opady deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami może wystąpić grad - informuje IMGW.

Temperatura w Warszawie w czwartek, 1 lipca, wynosić będzie 25°C. Temperatura odczuwalna będzie o stopień wyższa. W nocy spadnie do 15°C.

Ciśnienie w ciągu dnia wynosić będzie 1010 hPa. Biomet będzie niekorzystny.

Zobacz koniecznie: Tak doszło do tragedii w Elżbietowie. Ostatnie chwile sekunda po sekundzie [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

Gigantyczna burza paraliżuje Warszawę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE