Koszmarny wypadek na ul. Białostockiej w Warszawie. Motocyklista trafił do szpitala

i

Autor: Tadeusz Mróz Koszmarny wypadek na ul. Białostockiej w Warszawie. Motocyklista trafił do szpitala

Emeryt wymusił pierwszeństwo, motocyklista nie żyje. Koszmarny wypadek na Pradze

2022-02-15 17:02

Koszmarny wypadek w Warszawie. Części motocykla leżały rozsypane na ulicy! Na skrzyżowaniu ul. Białostockiej z Brzeską na Pradze-Północ doszło do groźnie wyglądającego zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. W zderzeniu ucierpiał motocyklista, który zmarł w szpitalu.

We wtorek, 15 lutego, około godziny 13.00, doszło do zderzenia motocykla marki Honda z samochodem osobowym marki volkswagen. Ze wstępnych informacji podanych przez policję dowiedzieliśmy się, że w wypadku ucierpiał motocyklista. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Jednak chwile grozy rozegrały się dopiero później w szpitalu.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 13.00, na miejsce wysłaliśmy dwa zastępy straży pożarnej - informuje straż pożarna.

Motocyklista, który brał udział w wypadku był nieprzytomny, jednak miał zachowany oddech. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia, która przetransportowała poszkodowanego do szpitala. Kilka chwil później otrzymaliśmy informacje, że motocyklista zmarł w szpitalu. Kierowca volkswagena nie potrzebował pomocy medycznej i opuścił pojazd o własnych siłach.

Dramatyczny wypadek na Pradze

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Ten, nie miał szans na jakąkolwiek reakcję i uderzył z impetem w samochód. Motocykl po zderzeniu prześlizgnął się po jezdni i uderzył w sygnalizator świetlny.

Wypadek na Al. Solidarności w Warszawie
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE