Koszmarny wypadek pod Warszawą. ZABLOKOWANY wjazd do stolicy

2020-01-14 18:35 md
Wypadek w Mrokowie
Autor: Super Express, zdj ilustracyjne

Wypadek w Mrokowie. Dwa samochody zderzyły się na Drodze Krajowej numer 7 pod Warszawą. Trasa Kraków - Warszawa jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 16.40 w al. Krakowskiej. - Zderzyły się ford i toyota. Droga w kierunku stolicy jest zablokowana. Trwają czynności wyjaśniające przyczyny tego zdarzenia - poinformował kom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Wypadek w Mrokowie. Jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba została ranna. Trafiła do szpitala. - Na miejscu były dwie jednostki straży pożarnej z Piaseczna i jedna OSP z Mrokowa. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączeniu akumulatorów i usunięciu rozlanych płynów oraz elementów karoserii z jezdni - dodał st. kpt. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.

To kolejny wypadek na Mazowszu we wtorek. Wcześniej pisaliśmy o karambolu na moście Północnym w Warszawie (CZYTAJ WIĘCEJ) oraz tragedii pod Kołbielą, gdzie rozpędzone renault megane wbiło się w tira. W samochodzie jechało czterech mężczyzn. Wszyscy zginęli. (O SZCZEGÓŁACH PISALIŚMY TUTAJ)