alibaba

i

Autor: MP

Król ALIBABA nakarmił lekarzy na Szaserów! Wykupił pół Biedronki jedzenia!

2020-03-23 17:31

Pełne kosze jedzenia i picia trafiły do lekarzy i pielęgniarek na Szaserów. Muzyk i właściciel kebaba z Radzymina KRÓL ALIBABA wraz z kolegą wykupił pół Biedronki i przekazał cały towar szpitalowi. - Dziękujemy Wam! Ratujecie nasze życie od tej zarazy - mówi Ghanim Al-muttair.

18 marca zadzwonił do mnie kolega Paweł i zapytał, czy  chciałbym pomóc lekarzom na Szaserów, bo pracują, ile fabryka dała i pewnie nie mają nawet co jeść. Nie zastanawiając się ani chwili, zgodziłem się. Plan był taki, żeby jechać do sklepu i kupić im mnóstwo jedzenia - opowiada Ghanim, właściciel kebaba. Mężczyźni spotkali się pod Biedronką i ruszyli na zakupy. - Kupiliśmy im mnóstwo przeróżności. Chcemy w ten sposób podziękować im za ich trud i ciężką pracę - tłumaczy mężczyzna.

Wraz z kolegą zapakowali towar do samochodu i ruszyli do lecznicy. Tam przekazali wszystkie zakupione produkty personelowi szpitala. - Cieszę się naprawdę, że mogliśmy się do czegoś przydać i pomóc tym ludziom. To bardzo ważne, by w takiej sytuacji, jaką mamy obecnie nie zostawiać drugiego w potrzebie, tylko właśnie pomagać i się angażować. Trzeba mieć po prostu wielkie serce - mówi przedsiębiorca. 

LOT ewakuuje Ukraińców. Przylecą do Warszawy

PRZECZYTAJ NASZ NEWS Skandal w sklepach! TO NAM WCISKAJĄ za GIGANTYCZNE pieniądze!

Jak się okazuje, to nie pierwszy taki gest ze strony króla Alibaby. Ratownicy medyczni, którzy zamówili jedzenie w jego kebabie w podwarszawskim Radzyminie zapłacili za nie jedyne 9 groszy. Gest właściciela spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów.

O radzymińskim kebabie do dziś jest głośno w internecie. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza on też serwowaniem kebabów o dwumetrowych rozmiarach. W 2017 roku Król Alibaba pojawił się w mediach społecznościowych, gdzie zaprezentował klientom tort kebabowy, udekorowany godłem Polski. Tworzy też własną muzykę i nagrywa teledyski.

Polska tajemnica we włoskim hymnie. Popłaczecie się ze wzruszenia

SPRAWDŹ O CZYM PISZEMY TUTAJ Dwa kolosy zderzyły się na S8. Trzy pasy zablokowane w kierunku Poznania

Super Raport - odcinek 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE