Krwawa awantura na Bemowie. Nożownik zaatakował kolegę, dźgnął go w szyję

2022-01-18 11:25
Krwawa awantura na Bemowie. Młody mężczyzna w szpitalu, dwie osoby zatrzymane
Autor: TADEUSZ MRÓZ Krwawa awantura na Bemowie. Młody mężczyzna w szpitalu, dwie osoby zatrzymane

Krwawa jatka miała miejsce w poniedziałek wieczorem, 17 stycznia, na Bemowie. Podczas awantury między grupą młodych ludzi doszło do makabrycznych scen. Jeden z mężczyzn został dźgnięty nożem w szyję! Poważnie ranny trafił do Szpitala Bielańskiego. W sprawie brutalnej bójki zatrzymano dwie osoby: mężczyznę i kobietę. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności nocnej makabry.

Koszmar rozegrał się w poniedziałek (17 stycznia) przed blokiem przy ul. Wolfkego na Bemowie. Pomiędzy młodymi mężczyznami doszło do sprzeczki, która przerodziła się w krwawą jatkę. Jeden z nich sięgnął po nóż i brutalnie ranił drugiego. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, dźgnięty próbował uciekać od napastnika. Biegł chodnikiem w stronę ul. Widawskiej, obficie brocząc krwią. Nie dał rady. Upadł, a ktoś z mieszkańców zadzwonił po pomoc.

Na miejscu krwawej jatki natychmiast pojawiło się kilka radiowozów policji. Mundurowi, natychmiast oznakowali teren i udzielili pomocy przedmedycznej rannemu mężczyźnie, który następnie trafił do Szpitala Bielańskiego.

We wtorek (18 stycznia) kom. Marta Sulowska z bemowskiej policji przekazała, że w sprawie zatrzymano dwie osoby. To 21-letni mężczyzna oraz 19-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zatrzymani byli trzeźwi.

- Prowadzimy czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia - przekazała kom. Sulowska.

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do tak brutalnej wymiany zdań pomiędzy mężczyznami. Nie wiadomo też, dlaczego jeden z nich w pewnym momencie sięgnął po nóż i ranił drugiego. Chciał go tylko przestraszyć? A może zabić? Policjanci ustalają wszelkie szczegóły. Z pewnością wrócimy jeszcze do tego tematu.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Ulice w Warszawie jak szwajcarski ser! Drogowcy walczą po zimie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE