Krwawa jatka na Bemowie. Biegł ulicą z poderżniętym gardłem

2022-01-18 7:16
Krwawa jatka na Bemowie. Biegł ulicą z poderżniętym gardłem
Autor: TADEUSZ MRÓZ Krwawa jatka na Bemowie. Biegł ulicą z poderżniętym gardłem

Krwawe sceny rozegrały się nocą 17 stycznia 2022 na blokowisku w Warszawie. Osiedle na Bemowie stało się miejscem dramatycznej eskapady i kolejnego ataku nożownika! Obficie krwawiący mężczyzna biegł chodnikiem przy ul. Wolfkego. W okolicy Widawskiej upadł na chodnik. Jak się okazało, chwilę wcześniej ktoś na ulicy podciął mu gardło…

Kolejny atak nożownika w Warszawie. Do napaści na mężczyznę doszło na Bemowie po godz. 21. Jak słyszymy nieoficjalnie, dwóch mężczyzn awanturowało się przed blokiem przy ul. Wolfkego na warszawskim Bemowie. W pewnym momencie doszło do ataku nożem. Dźgnięty próbował uciekać od napastnika. Biegł chodnikiem w stronę ul. Widawskiej obficie brocząc krwią. Nie dał rady. Upadł. Ktoś z mieszkańców wezwał karetkę. Na miejscu natychmiast pojawiło się kilka radiowozów policji. Natychmiast oznakowali teren. Poważnie ranny mężczyzna został odwieziony do Szpitala Bielańskiego, jego napastnik został zatrzymany.

Zdjęcia z tej wieczornej krwawej jatki na Bemowie są w GALERII:

Na miejscu, na chodniku zostały ślady krwi a śledczy rozpoczęli zabezpieczanie miejsca ataku. Jako dowody rzeczowe oznaczyli m.in. zakrwawioną kurtkę ofiary.

- Policjanci zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest ranny. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał go do szpitala. Drugi mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Trwają czynności wyjaśniające – potwierdza Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Na razie nie wiadomo, czy mężczyźni się znali, czy obaj to mieszkańcy tego osiedla na Bemowie i o co poszło? Za wcześnie też na ustalenia co się tam tak naprawdę stało. Ale do tematu na pewno wrócimy.

Krwawa jatka w kościele! ZDEMOLOWALI zabytkową świątynię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE