Warszawa: Krwawy atak nożownika w Żabce. Wyskoczył z BMW, dźgał sprzedawcę

2021-12-13 13:24

Horror w Żabce w warszawskim Ursusie. Nieznany sprawcą podjechał pod sklep, wysiadł z auta i zaatakował nożem sprzedawcę sklepu. 27-latek otrzymał kilka ciosów i w ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję. Trwa obława.

Sceny rodem z horroru miały miejsce w poniedziałek przed południem w sklepie Żabka przy ul. Posagu 7 Panien w warszawskim Ursusie. 27-letni sprzedawca właśnie wykładał towar. Towarzyszyła mu partnerka. Nic nie zapowiadało, że za chwilę rozpocznie się jego dramatyczna walka o życie.

Nagle pod sklep podjechało bmw. Wysiadł z niego nieznany sprawca i z nożem rzucił się na 27-latka. Zadał mu kilka ciosów, dotkliwie raniąc, po czym wsiadł z powrotem do auta i odjechał. Rannym mężczyzną zajęli się wezwani na miejsce ratownicy medyczni. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala. - Jego partnerce nic się nie stało - przekazał podkom. Karol Cebula, który w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził, że to krwawe zajście faktycznie miało miejsce około godz. 11:30.

Policjanci ustalają szczegóły tego koszmarnego zdarzenia. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego nieznany sprawca zaatakował 27-latka w tak brutalny sposób. Mundurowi szukają nożownika, który zbiegł z miejsca. Trwa obława.

Sonda
Czy znasz zasady udzielania pierwszej pomocy?
Co warszawiacy lubią w swoim mieście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE