Krwawa rzeźnia w miejskim autobusie na warszawskim Targówku. 18-latka wpadła w dziki szał

i

Autor: Tadeusz Mróz Krwawa rzeźnia w miejskim autobusie na warszawskim Targówku. 18-latka wpadła w dziki szał

Horror w autobusie miejskim

Krwawa rzeźnia w miejskim autobusie na warszawskim Targówku. 18-latka wpadła w dziki szał

2022-08-27 18:51

Na warszawskim Targówku doszło do rzeźni! Autobusem podróżowała agresywna 18-latka. Kierowca postanowił zamknąć kobietę w pojeździe, wcześniej wypuszczając na przystanek Piotra Skargi wszystkich pasażerów. Wtedy się zaczęło... Dziewczyna wybiła szybę, krzyczała i ochlapała swoją krwią innych pasażerów. Jaki był powód takiego zachowania?

Agresywna 18-latka ochlapała pasażerów swoją krwią

Sytuacja miała miejsce na warszawskim Targówku na ul. Radzymińskiej. Na wysokości przystanku autobusowego Piotra Skargi doszło do przerażającej sytuacji! Nikt nie pomyślałby, że ktokolwiek może się w taki sposób zachowywać! 

Agresywna 18-latka została zamknięta w autobusie miejskim. Na miejscu pojawił się reporter "Super Expressu", który był świadkiem całego zajścia.

Kierowca zamknął w autobusie agresywną dziewczyną. Ta, zaczęła krzyczeć, wybiła szybę w pojeździe. Krzyczała, że jest zarażona wirusem HIV i że niedawno rzucił ją chłopak – przekazuje dziennikarz.

Dziewczyna miała też ochlapać innych pasażerów swoją krwią! Kobieta została obezwładniona i przekazana ratownikom medycznym. Prawdopodobnie była też pod wpływem alkoholu. Krew w autobusie lała się strumieniami! – dodaje.

Reporter poinformował nas o tym, że na miejscu pojawiło się kilka zastępów policji.

Czytaj również: Potrącenie kobiety na rowerze na warszawskiej Białołęce. Poszkodowana przetransportowana do szpitala

Kobieta w szale wysmarowała swoją krwią samochody

Informowaliśmy również o sytuacji, która wydarzyła się nocą na ul. Wroniej na Woli.

Kobieta z raną ręki wpadła w szał i wysmarowała swoją krwią zaparkowane samochody! Biały lakier aut pokryły krwistoczerwone plamy. Na miejscu interweniowała policja. 18-latka trafiła do szpitala.

Czytaj więcej o tej interwencji tutaj: Horror na Woli. Kobieta w szale wysmarowała swoją krwią samochody

Wypadek na ul. Grochowskiej w Warszawie. Demolka przy Urzędzie Dzielnicy
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE