Potrącenie kobiety na rowerze na warszawskiej Białołęce. Poszkodowana przetransportowana do szpitala

i

Autor: Tadeusz Mróz Potrącenie kobiety na rowerze na warszawskiej Białołęce. Poszkodowana przetransportowana do szpitala

DRAMATYCZNY WYPADEK

Potrącenie kobiety na rowerze na warszawskiej Białołęce. Poszkodowana przetransportowana do szpitala

2022-08-27 18:12

W okolicach godziny 15 w sobotę (27 sierpnia) doszło do poważnego potrącenia kobiety, która przejeżdżała na swoim rowerze przez przejazd rowerowy. Kobieta miała zielone światło. Kierujący jednak się tym nie przejmował. Huknął w biedną emerytką. Ta, upadła na ziemię. Z ogólnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Kobieta potrącona przez kierującego toyotę

Mieszkańcy Białołęki nie mają spokojnego dnia, co chwilę na ulicach słychać dźwięki dochodzące z uprzywilejowanych pojazdów. Tym razem doszło do potrącenia emerytki, która przejeżdżała przez przejazd rowerowy. – Na skrzyżowaniu ulic Myśliborskiej i Światowida kierujący toyoty wjechał na przejazd rowerowy. Potrącił starszą kobietę, która poruszała się na swoim rowerze. Emerytka upadła na ziemię – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Kierujący toyotą był trzeźwy. Kobieta została przetransportowana do szpitala – dodaje.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragedia na torach w Piasecznie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Nie podjęto czynności ratujących życie

Czołowe zderzenie na warszawskiej Białołęce

Zaledwie 30 minut i kilka kilometrów dzieliło te dwa zdarzenia. Bowiem również w okolicach godziny 15 w sobotę (27 sierpnia) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kierujący chevroletem wypadł ze swojego pasa ruchu i wjechał wprost pod pędzącego peugeota. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Czy był pijany?W samochodzie odnaleziono pustą butelkę po piwie – komentuje dziennikarz „SE”, który pojawił się na miejscu.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ: Czołowe zderzenie na warszawskiej Białołęce. Kierujący chevroletem uciekł z miejsca zdarzenia. Był pijany?

Kierowca prawie zmiótł z jezdni rowerzystki
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają