Tragedia na torach w Piasecznie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Nie podjęto czynności ratujących życie

i

Autor: Shutterstock Tragedia na torach w Piasecznie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Nie podjęto czynności ratujących życie

ŚMIERĆ NA TOROWISKU

Tragedia na torach w Piasecznie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Nie podjęto czynności ratujących życie

2022-08-22 8:43

Na przejeździe kolejowym w okolicach Jesówki doszło do makabrycznego wypadku z udziałem pociągu relacji Warszawa – Przemyśl. Z niewyjaśnionych przyczyn na torowisku znalazł się mężczyzna, w którego wjechała rozpędzona maszyna. Ze względu na obrażenia ciała, służby nie podjęły czynności ratujących życie.

Śmiertelne potrącenie na torach w Piasecznie

To nie był spokojny poranek w Piasecznie. 21 sierpnia w niedzielę z samego rana doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na terenie torowiska w okolicach Jesówki.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o 6:30 w niedzielę. Jeszcze na terenie Piaseczna doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Na obecną chwilę prowadzone są czynności, które mają na celu ustalenie tożsamości mężczyzny – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” sierż. szt. Wioletta Domagała z piaseczyńskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Nowe pociągi FLIRT nie zmieszczą się w peronie. Kolejarze usuwają bezpośrednie połączenie Góry Kalwarii z Warszawą

Jak się dowiedzieliśmy, służby ratunkowe, które pojawiły się na miejscu, nie podjęły czynności ratujących życie ze względu na rozległe obrażenia ciała mężczyzny.

Przejazd kolejowy w Zalesiu Górnym został zamknięty na kilka godzin. Na trasie występowały znaczne utrudnienia, które powodowały opóźnienia pociągu. Ruch pociągów prowadzony był po jednym torze.

Potrącenie kobiety i mężczyzny pod Dworcem Zachodnim

Informowaliśmy również o makabrycznym wypadku, który miał miejsce w środę 10 sierpnia, kilka minut przed godziną 23. Na wysokości Dworca Zachodniego potrącone zostały dwie osoby - kobieta i mężczyzna. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe, a poszkodowanym udzielono pomoc. Kobietę z obrażeniami przetransportowano do szpitala.

Więcej o tym zdarzeniu możecie przeczytać tutaj: Warszawa: Potrącenie kobiety i mężczyzny pod Dworcem Zachodnim. Wbiegli prosto pod samochód

Potrącenie na pasach nastolatki w powiecie myślenickim. Wuj Obajtka prawdopodobnym sprawcą wypadku
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają