Nocne potrącenie w Warszawie. Kierowca uderzył w parę przechodzącą w niedozwolonym miejscu

i

Autor: Tadeusz Mróz Nocne potrącenie w Warszawie. Kierowca uderzył w parę przechodzącą w niedozwolonym miejscu

"Kierowca płakał. Był wstrząśnięty"

Nocne potrącenie w Warszawie. Kierowca uderzył w parę przechodzącą w niedozwolonym miejscu

2022-07-31 15:03

Poważne potrącenie na warszawskim Powiślu. Mężczyzna i kobieta przechodzili ulicą w nieoznaczonym miejscu gdy nagle wjechał w nich osobowa skoda. Ze względu na silny deszcz i słabą widoczność kierowcy nie uniknął zderzenia. Jak podaje nasz reporter - stan obydwu potrąconych osób jest poważny.

Potrącenie było poważne

Wypadek miał miejsce w sobotę, 30 lipca, około godz. 22:30. Pogoda tego dnia nie sprzyjała, cały wieczór padał deszcz co znacznie zmniejszało widoczność i możliwości manewru. Przy ul. Solec pomiędzy Aleją 3 maja i ul. Ludną, kobieta i mężczyzna przechodzili przez jezdnie w nieoznakowanym miejscu. Wtedy wjechała w nich osobowa skoda. Obydwoje odnieśli duże obrażenia. Potrącona para trafiła została zabrana do szpitala.

Kierowca był trzeźwy

Jak podaje nasz reporter obecny na miejscu, kierował nią obcokrajowiec pracujący przy przewozie osób za pośrednictwem aplikacji. - Mężczyzna płakał i próbował rozmawiać z policjantami mieszając kilka języków. Widać było, że był bardzo wstrząśnięty - mówi nasz reporter. - Kierujący skodą mężczyzna był trzeźwy - mówi Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji.

Potrącenie na pasach nastolatki w powiecie myślenickim. Wuj Obajtka prawdopodobnym sprawcą wypadku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki